Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Bielizna panny młodej 2018

Bielizna ślubna i na noc poślubną

Kompletując bieliznę na ślub, należy pamiętać, że…

Kompletując bieliznę ślubną, należy pamiętać, żeby kupić dwa zestawy: jeden na uroczystość ślubną, a drugi na noc poślubną. Tak naprawdę są to bowiem dwa osobne wydarzenia, które na zawsze zapadają w pamięć, a co za tym idzie wymagają specjalnej oprawy.

Bielizna na uroczystość ślubną

Podstawowa zasada mówi, że bielizna nigdy nie powinna się odznaczać pod suknią ślubną. Tak więc decydując się na dany model bielizny, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Po pierwsze – z jakiego jest wykonana materiału. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nie każdy materiał da się ukryć pod delikatnym materiałem ślubnej kreacji – szczególnie, jeśli mowa o zwiewnej, letniej sukience jednoczęściowej. Do tego typu materiałów należy przede wszystkim koronka – mimo że zmysłowa, to jednak zbyt „chropowata” pod delikatną sukienkę. Po drugie – jaki ma fason. Do sukienki idealnie dopasowanej do ciała, nie można wybrać wygodnych fig, ponieważ ich krawędzie będą widoczne. Najlepiej więc zdecydować się na stringi lub body, które ukryje wszelkie niechciane załamania, jakie mogłyby powstać na skutek częściowej bielizny. Do sukienki dwuczęściowej można założyć pończochy przymocowane do pasa do pończoch, ponieważ dzięki szerokiej halce ślubnej, bez przeszkód będzie można ukryć jego krawędzie pod spódnicą.

Bielizna na noc poślubną

Wybierając bieliznę na noc poślubną, nie trzeba kierować się żadnymi zasadami – jedyna zasada mówi o kolorze, który powinien pozostać biały, tak jak suknia ślubna. Kobieca bielizna na noc poślubną powinna być zmysłowa i seksowna. Można więc „poszaleć” podczas zakupów. Dla romantyczek polecane są romantyczne satynowe koszulki nocne – zarówno krótkie, jak i długie. Dla pewnych siebie kobiet polecane są gorsety połączone z pasem do pończoch, białe, jedwabne pończochy zakończone koronką, podwiązki z niebieskimi akcentami (co nawiązuje do ślubnych tradycji), a także zmysłowe, koronkowe stringi utrzymane w podobnym fasonie co gorset. Kobiety odważne, które nie boja się wyzwań, mogą pokusić się o koronkowe kombinezony uzupełnione wysokimi szpilkami lub erotycznymi strojami.

W tę noc również mężczyźni powinni zadbać o swój strój. Wszelkiego typu bielizna w samochodziki, dinozaury, misie itp. w ogólnie wchodzi w grę. Aby zrobić przyjemność swojej partnerce panowie powinni pokusić się o zakup eleganckich bokserek lub slipów – w końcu na rynku dostępny jest również szeroki wybór męskiej bielizny ślubnej.

Tak więc kompletując ślubną bieliznę należy pamiętać, że należy kupić dwa zestawy: jeden na ślubną ceremonię, a drugi na noc poślubną. Są to dwa równoważne wydarzenia, na które warto się odpowiednio przygotować.

Comments are closed.

Tematy na topie