Ciepło i modnie w kurtce

Kupując nowe ubrania jesienią i zimą nie można już brać pod uwagę wyłącznie kwestii gustu oraz mody. Wyjątkowo ważne zaczynają bowiem być wtedy funkcje praktyczne odzieży. Dotyczy to zwłaszcza okryć wierzchnich. Z całą pewnością najwygodniejsze i najcieplejsze okazują się kurtki.

Jednak żadna z kobiet nie musi się martwić, że wraz z chłodnymi dniami kończy się czas stylowych ubrań. Kurtki damskie mogą być naprawdę bardzo eleganckie, oryginalne i modne, również w wersji jesiennej i zimowej. W sklepach pojawiają się bardzo różnorodne propozycje i na pewno każda z pań znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o kurtki jesienne można znaleźć obecnie zarówno propozycje klasyczne, jak i bardziej ekstrawaganckie. Dobrym i uniwersalnym wyborem dla każdej kobiety, zarówno do pracy jak i na randkę, będzie prosta kurteczka z dużym kołnierzem i dwoma rzędami guzików. Jeśli będzie w czarnym lub popielatym kolorze, może się dobrze komponować właściwie ze wszystkimi innymi kolorami. Młode kobiety i dziewczęta często decydują się na kurtki skórzane. Tej jesieni warto wybrać prosty krój przypominający nawet bardziej marynarkę lub rockową ramoneskę. Z kolei dobre i praktyczne rozwiązanie to kurtka z kapturem. Zazwyczaj niechętnie chodzimy w czapkach, wtedy właśnie kaptur może ochronić nas przed chłodem, wiatrem i deszczem. Są jednak kobiety, które od praktycznych pomysłów wolą trochę bardziej ekstrawaganckie. Z pewnością właśnie te panie chętnie podążą za mocnym trendem tego sezonu, jakim jest noszenie futerek. Mogą być zakładane samodzielnie, ale łączy się je także z różnymi ubraniami. Przede wszystkim z kurtkami. Futerka ozdabiają kołnierze, kaptury i makiety. Są bardzo puszyste, długie, a często nawet kolorowe. Kurtki z kożuszkiem są na topie!

Kolejny modny akcent, który na pewno zostanie doceniony zwłaszcza późną jesienią i zimą, to kożuszki. Kurtka podszyta kożuszkiem jest wyjątkowo miła i ciepła. Pełni on też oczywiście rolę ozdobną. Może być widoczny na kołnierzu czy wywiniętych mankietach. Wydaje się więc, że stylowe kurtki z kożuszkiem wyprą bardziej sportowe kurtki puchowe. Jednak okazuje się, że również one mogą mieć bardzo stylowe i oryginalne kroje. Poza tym są naprawdę ciepłe i lekkie. Robi się je też z różnych materiałów – błyszczących, matowych, gładkich i we wzory… Nowe pomysły dotyczące kurtek puchowych mogą pozytywnie zaskoczyć wiele z nas. A ponieważ moda nie jedno ma oblicze, można też rozważać pod tym kątem zakup typowo sportowej kurtki puchowej. W końcu dlaczego nie miałybyśmy dobrze wyglądać na nartach? Markowe sklepy sportowe oferują co roku kurtki, których fasony i kolory będą na pewno największym hitem na stoku.

Leave a Reply

Tematy na topie

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-moda-biz-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/functions.php(3728): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/load.php(6 in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367