Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak dbać o swoje włosy? 2018

Dbaj o włosy!

Często można spotkać się z opinią, że piękne i zdrowe włosy mogą mieć jedynie dzieci… Tymczasem tak naprawdę każda kobieta, zapewniając swoim włosom odpowiednią i regularną pielęgnację, może mieć zdrowo wyglądającą fryzurę. Warunkiem zatem jest regularna, właściwa pielęgnacja włosów.

 

Piękne włosy wcale nie muszą być Twoim niespełnionym, tęsknym marzeniem. To, czego potrzebują, to odpowiednia pielęgnacja. Tylko zdrowe włosy będą się łatwo układać i mienić się wspaniałym blaskiem. Ale ich pielęgnację zacznij od środka – pamiętaj o codziennym dostarczaniu do organizmu odpowiedniej ilości witamin i soli mineralnych.

 

Kosmetyki do pielęgnacji włosów powinny być ukierunkowane na ich specyficzne potrzeby. Jeśli jesteś posiadaczką suchych włosów nie stosuj kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów tłustych – i na odwrót! Postępując w ten sposób możesz bardzo pogorszyć kondycję swojej fryzura, a nawet doprowadzić do podrażnienia skóry głowy!

 

Podstawowe wskazówki profesjonalistów dotyczące pielęgnacji włosów to zalecenie regularnego stosowania odżywki. Bez odpowiedniej ochrony Twoje włosy będą bardziej podatne na rozdwojenie! Odżywka sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, wygładza je i nadaje im piękny, zdrowy blask! Niektóre preparaty zapobiegają również elektryzowaniu się włosów, co czyni je niezbędnym składnikiem kosmetyczki w trakcie zimy.

Leave a Reply

Tematy na topie