Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Dlaczego usuwamy włosy 2018

Dlaczego usuwamy włosy

Należymy do gatunku, który nazywa się człowiekiem. Więc teoretycznie nie jesteśmy żadnym zwierzątkiem futerkowym. Nasze życie jest tak zorganizowane dzięki technice i wynalazkom, aby było lepsze. Przez całe wieki dążyliśmy do tego, aby nasze szare życie było dużo prostsze. Czyli aby nam żyło się wygodniej . Jest na to zresztą wiele dowodów. Człowiek jest już takim stworzeniem, które potrafi ułatwić sobie życie zupełnie pod siebie. Na przykład obcinamy paznokcie, ponieważ nie musimy polować na zwierzynę. Mięso można teraz kupić po prostu w sklepie mięsnym. Aby lepiej się nam chodziło wymyśliliśmy buty. Aby było nam ciepło o każdej porze roku ludzie wymyślili ubrania. Dzięki nim jesteśmy okryci i nie biegamy jak dzikusy cali goli po ulicach miast.

I to właśnie dzięki temu ubraniu, może pozwolić sobie na usunięcie włosów, które wydają się zbędne. Włosy bowiem miały jeden cel, po prostu nas ogrzewały. Był to rodzaj takiego futerka na zimę. Więc apeluję do Was drogie panie, dbajcie o to, aby na waszych nogach i pod pachami nie widniały okropne włosiska, które po prostu wyglądają paskudnie. Zdajmy sobie sprawę z tego, że są one nam niepotrzebne do funkcjonowania. Nie mówiąc już o paniach, które latem zakładają bikini na plaże, a z pod niego wystają kłaki. Widok jest naprawdę żałosny. Pozbycie się tych włosów to nie tylko ładny widok gładkiej skóry, ale również utrzymanie higieny naszego ciała. Pot nie zatrzymuje się na włosach, dzięki czemu nie wydzielamy tak intensywnego brzydkiego zapachu. Cały problem również dotyczy panów, którzy też się przecież pocą.

Leave a Reply

Tematy na topie