Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fryzury dla dziewczynek na wesele 2018

Dziecięce fryzury komunijne, na wesele i inne imprezy

Pierwsza komunia święta jest niesamowitym wydarzeniem dla dziecka, które przygotowuje się do niego często przez cały rok. Wiadomo, że maluchy podczas tej uroczystości są w centrum uwagi nie tylko rodziny, przyjaciół, kolegów ze szkoły, ale i wszystkich uczestników nabożeństwa. Dlatego w tym ważnym dniu chcą wyglądać pięknie, a na wizerunek dziecka komunijnego nie składa się tylko biały strój, najczęściej alba, ale i modna fryzura, która powinna być dopasowana do kształtu twarzy naszej pociechy.

Należy zaznaczyć to, że coraz więcej rodziców rezygnuje z samodzielnego ułożenia uczesania swoich pociech, tylko w tym dniu zabierają je to salonów fryzjerskich specjalizujących się w fryzjerstwie dziecięcym, aby specjalista ułożył fryzurę ich dziecku, która będzie zgodna z obowiązującymi trendami mody w danym sezonie.

Oczywiście, jeśli chodzi o dziewczynki obowiązuje wiele wzorów modnych fryzur w zależności od długości i struktury włosków. Jednak największym powodzeniem cieszą się długie włosy, które często zapuszczane są przez kilka lat właśnie z myślą o tym święcie. Z pewnością, preferowane są loki opadające na ramiona. Mogą one przybierać formę mocno skręconych rurek lub delikatnych fal. Poza tym dużym zainteresowaniem cieszą się fantazyjnie upięte koki z wystającymi kosmykami lub warkoczykiem. Natomiast w przypadku krótkich włosków wskazane jest podwinięcie końcówek do środka, można też wzbogacić je o kilka kręconych lub gofrowanych pasm. Warto też dodać to, że w przypadku króciutkich włosów coraz rzadziej spotykany jest tradycyjny baranek.

Należy podkreślić to, że komunijne fryzury muszą doskonale współgrać z wianuszkiem, który czasami wykonany jest z żywych kwiatów, najczęściej z białych róż, margaretek lub z stokrotek. Poza tym, zwykle zdobiony jest wstążkami lub koralikami. Wśród pozostałych ozdób do włosów można wskazać eleganckie wsuwki z kryształkami lub cyrkoniami, które podtrzymują wianuszek oraz szykowne spineczki, za pomocą których upinany jest kok.

Natomiast, z ułożeniem chłopięcej fryzury nie ma większych problemów. Najczęściej młodzi mężczyźni prezentują się w tradycyjnych, prostych uczesaniach, aktualna też jest fryzurka na boba. Natomiast, jeśli rodzice chcą, by jego dziecko wyróżniało się z tłumu, mogą postawić na oryginalnego irokeza układanego za pomocą żelu lub na asymetryczne cięcia.

Należy jednak pamiętać o tym, że pierwsza komunia nie jest rewią mody i nie wolno przesadzać ani ze strojem, ani ze zbyt inwazyjnym uczesaniem, które w dodatku nie jest dostosowane do wieku dziecka. Przede wszystkim, jest to wielkie, religijne święto dla najmłodszych i powinni się skupić oni na uroczystości, a nie na kreacjach i fryzurach swoich rówieśników.

Leave a Reply

Tematy na topie