Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Modna sukienka na Sylwestra 2018

Jak się ubrać na imprezę sylwestrową?

sukienka-na-sylwestraNieodzownym tematem w kwestii Sylwestra jest ubiór. Zwykle najpierw martwimy się gdzie spędzimy ten wieczór a potem przychodzi nam rozwiązać dylemat: co na siebie włożyć? Dla wielu temat błahy, dla nielicznych poważny kłopot. Wszystko zależne jest od charakteru imprezy, na jaką się udajemy. Prywatki i domówki sylwestrowe są pod tym względem najmniej wymagające, zaś bale i wytworne przyjęcia to nie byle gratka i tutaj strój musi być na najwyższym poziomie. Zacznijmy więc od tego, jak wystroić się na bal sylwestrowy. Sprawa z pozoru oczywista: panie suknie wieczorowe, panowie garnitury względnie smokingi. Jednak czas nie stoi w miejscu, trzeba podążać za modą, zwłaszcza, że inni będą nas oceniać na takim balu. Ponadto trzeba jeszcze wybrać kreację jedyną w swoim rodzaju, by mieć pewność, że żadna z pań w takiej się nie pojawi. W tym roku jak i w poprzednim nadal królują ubrania błyszczące z cekinami, mieniące się całą tęczą barw, wyróżniające się przede wszystkim z tłumu innych jednobarwnych kreacji. Oczywiście z balem kojarzą się suknie długie, ale w tym roku to długość mini i do kolan króluje (bez dwóch zdań), tak, więc nie będzie to wpadką, jeśli założymy na siebie prostą, jednak z wyraźnymi dodatkami sukienkę krótką. Długość maksi natomiast powinna mieć wersję prostą, bez falban, z delikatnego materiału i podkreślającą kobiece kształty.

Drugim ważnym problemem po kwestii wyboru ubioru modnego, staje się dopasowanie go do wymagań własnej sylwetki. Bez względu na to czy udajemy się na Sylwestra klubowego, bal czy sylwestrową imprezę dyskotekową, kreacja ma eksponować atuty figury i eliminować optycznie jej mankamenty. Ostatnio niewątpliwym hitem są sukienki wyszczuplające, które sprytnie zaprojektowane dają wrażenie nienagannej sylwetki. Ważną rolę odgrywa kolorystyka i kontury sukni, najczęściej dobrane w kolorze czarnym. Dają oczekiwane efekty i wizualnie kilka kilogramów mniej.

Odpowiednie wykorzystanie modowych trików sprawi, że udamy się na Sylwestra w dobrym humorze i pewni siebie. Planowanie Sylwestra to wybór miejsca i czasu gdzie będziemy się dobrze bawić zgodnie z własnymi oczekiwaniami, toteż strój musi być odpowiednio dobrany pod tym względem. Swobodnie na Sylwestra u znajomych, czy na dyskotece, elegancko na spektakl teatralny, sylwestrową kolację w restauracji czy bal. Inspiracji pod tym względem warto szukać nie tylko bezpośrednio na wystawach sklepowych, ale korzystać z podpowiedzi modowych na portalach internetowych.

Leave a Reply

Tematy na topie