Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Oryginalna biżuteria dla Panny Młodej 2018

Jak wybierać biżuterię ślubną?

piekna-bizuteria-slubnaKiedy dwoje ludzi postanowi się pobrać jest to związane z wielką radością dla nich i najbliższych, ale również z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji. Nie zawsze też narzeczeni zgadzają się od razu we wszystkim ze sobą. Należy wybrać miejsce na ślub i wesele, rodzaj muzyki, jedzenia, zaproszeń itd… Poza tym trzeba znaleźć wyjątkowe stroje ślubne i dodatki do nich.

Kobiety zwykle bardziej przejmują się poszukiwaniem sukni, dodatków i biżuterii ślubnej. Z drugiej strony sprawia im też to wiele radości. Wiele z nich od dziecka wyobrażało sobie dzień swojego ślubu. Dlatego suknia powinna być naprawdę wyjątkowa. Mogą się nawet pojawić na niej ozdoby w postaci kamieni szlachetnych czy złotych haftów. Wówczas najlepiej zrezygnować z pozostałej biżuterii, oczywiście oprócz obrączki ślubnej. Ale może jednak lepiej wybrać gładką suknię i znaleźć do niej dodatki? Są kobiety, które naprawdę kochają biżuterię i nie wyobrażają sobie nie założyć jej w tak wyjątkowym dniu, jakim jest własny ślub. Natomiast trzeba zdecydować się czy będzie ona zrobiona z białego czy z żółtego złota, a może ze srebra? Następnie należy wybrać rodzaj kamieni jakimi będzie wysadzana. Mogą być oczywiście w jakimś kolorze, który będzie pasował do makijażu czy innych dodatków. Najczęściej wybierane ozdoby ślubne to naszyjnik lub wisior na łańcuszku oraz kolczyki. Niektóre panie zakładają także bransoletki. Poza tym ciekawie wygląda różnego rodzaju biżuteria we włosach. Może to być diadem, spinki czy wsuwki ozdobione szlachetnymi kamieniami. Cała biżuteria jaką założy panna młoda powinna być raczej subtelna i delikatna. Nie powinna ona przyćmiewać sukni i fryzury. Zanim wszystkie elementy stworzą idealną całość każdą z pań czeka wiele poszukiwań i decyzji.

Mężczyźni również przejmują się swoim wyglądem na ślubie, ale nie spędzają zwykle tyle czasu na wybieraniu ubioru i dodatków co panie. Poza tym mają oni z pewnością mniej dylematów. Decydują się na garnitur lub frak oraz wybierają kolor koszuli, kamizelki i krawata. Poza tym mogą zastanowić się nad założeniem spinek do koszuli ślubnej. Zwykle używa się ich podczas wyjątkowych okazji, a ślub na pewno nią jest. Najczęściej są raczej proste, zrobione ze złota w kolorze obrączek. Jeśli jednak mężczyzna woli nieco bardziej ekstrawaganckie spinki może poszukać czegoś o ciekawym kształcie. Spinki mogą być też oczywiście ozdobione szlachetnymi kamieniami. Innym rodzajem męskiej biżuterii ślubnej są szpilki do krawatów. Nie dość że ozdabiają krawat, to jeszcze powodują iż cały czas pozostaje na swoim miejscu.

Leave a Reply

Tematy na topie