Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Moda na plażę 2018

Jak wyglądać modnie na plaży

Odwieczne pytanie kobiet: w co się dzisiaj ubrać? nie znika wraz z rozpoczęciem się urlopu. Każda kobieta chce wyglądać modnie i elegancko w każdym miejscu, czy to w pracy, czy też na plaży lub w klubie. Pakując walizkę na wakacyjny wypad nad morze lub jezioro, o drżenie serca przyprawia nas myśl o występowaniu publicznie w stroju kąpielowym. Panie o nienagannej figurze bez obaw mogą zakupić zawsze modne stroje bikini, które, choć mają już ponad 60 lat, nigdy się nie starzeją.

Jednak większość z nas, które nie zdążyły pozbyć się zbędnych zimowych kilogramów, z żalem patrzą na dzieje mody plażowej i na szczelnie okrywające ciało stroje do pływania. Dla takich Pań, świetnym rozwiązaniem są stroje jednoczęściowe, za sprawą których możemy ukryć pewnie niedoskonałości i podkreślić walory sylwetki. Zawsze można się pocieszyć, że panowie mają większy problem, gdyż ich kąpielówki nie ukryją wydatnego brzuszka.

Do zatuszowania pewnych niedoskonałości, świetnie nadają się chusty plażowe i spódniczki plażowe. Dają one nie tylko swobodę ruchów, ale także komfort. A poza tym zawsze są modne. Z chusty możemy same wykonać sukienkę na plażę. Zresztą takie krótkie, przewiewne letnie sukienki powinny znaleźć się w walizce każdej Pani. Doskonale nadają się na wiele okazji: na wieczorny spacer po plaży, zwiedzanie zabytków, nocną imprezę lub zakupy.

Pakując walizkę nie zapomnijmy także o innych dodatkach plażowych. Podstawą jest torba plażowa i sandałki lub klapki, a także lekka, kolorowa biżuteria, która ożywi każdą kreację i można ją nosić zarówno do stroju kąpielowego, jak również do sukienki.

Jeśli wybieramy się na urlop z dziećmi, musimy zadbać nie tylko o ich modny wygląd, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Wrażliwa dziecięca skóra nie może być narażona na długotrwały bezpośredni wypływ szkodliwych promieni słonecznych, dlatego też niezbędnym wyposażeniem jest olejek do opalania, a także czapeczka lub kapelusik. Także dziecięcy strój kąpielowy powinien być odpowiedni do wieku dziecka. Chłopcy mają duży wybór kąpielówek różnej długości, które bardzo często stanowią miniaturkę stroju kąpielowego taty. Natomiast dla dziewczynki odpowiedni jest zarówno strój jednoczęściowy, jak również dwuczęściowy.

Leave a Reply

Tematy na topie