Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Aranżacja salonu 2018

NAJWAŻNIEJSZE MIEJSCE W TWOIM DOMU

Czy zastanawiałeś się kiedyś, które miejsce w Twoim domu jest najważniejsze ? Ktoś, kto lubi jeść, powie, że jadalnia. Ktoś, kto lubi gotować, powie, że kuchnia. Ktoś, kto lubi spać, powie, że sypialnia. W rzeczywistości jednak najważniejszym miejscem w Twoim domu jest salon. To nie żart !
Pomyśl tylko: gdzie spędzasz najwięcej czasu z rodziną ? Gdzie pijesz kawę z przyjaciółmi, gdy przychodzą Cię odwiedzić ? Gdzie usadawiasz się wygodnie i oglądasz w telewizji ulubiony film ? Gdzie odbywają się rodzinne uroczystości, świąteczne obiady, rodzinne narady ? Tak, przecież to wszystko dzieje się w salonie !

Salon jest ośrodkiem życia rodzinnego i towarzyskiego. Warto zadbać o jego odpowiedni wystrój, tak, aby nie wstydzić się przed znajomymi. Tak, aby z przyjemnością spędzać w nim swój wolny czas. Tak, aby był wygodny, modny i funkcjonalny zarazem.

To jest możliwe ! Współczesne aranżacje wnętrz są tak wielokierunkowe, że z pewnością znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie !

Możesz urządzić salon modny i nowoczesny, wstawiając do niego modernistyczne meble, utrzymując w pomieszczeniu chłodną, stonowaną kolorystykę, eksperymentując z kolorowymi, nietypowymi dodatkami i dekoracjami.

Możesz odbyć egzotyczną podróż w swoim domu ! Stanie się to możliwe, jeśli urządzisz salon w orientalnym stylu. Orientalne dodatki, dużo wzorów i kolorów, nietypowe połączenia różnych struktur i barw… Możesz też wybrać się na wyprawę po dżungli. Wystarczy urządzić salon w naturalnych kolorach, wstawić do niego dużo roślin i meble wiklinowe i rattanowe.

Możliwości jest tak wiele !!

A jeśli jesteś tradycjonalistą – udoskonal swój tradycyjnie urządzony salon. Wstaw do niego piękne i trwałe meble kolonialne, dla których świetnym uzupełnieniem będą skórzane meble wypoczynkowe i klasyczne, jednokolorowe dodatki.

Zadbaj o to, by cała okolica mówiła o Twoim salonie, by wszyscy podziwiali wnętrze Twojego domu i Twój dobry gust ! I Ty sam – poczuj się w swoim salonie jak we własnym, małym królestwie.

Leave a Reply

Tematy na topie