Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Modne puchowe płaszcze 2018

Pikowane płaszcze puchowe

pikowany-plaszczyk-damskiKiedy w lasach roi się od liści leżących na ziemi jest to znak, że wielkimi krokami zbliża się zima. Drzewa chronią się przed mrozem zrzucając cały niepotrzebny dla nich balast. Sytuacja ludzi jest wręcz odwrotna. O tej porze roku muszą założyć dodatkową warstwę odzieży. Nie oznacza to jednak, że z jej zakupem mamy czekać do pierwszych oznak zimy. Specjalnie przygotowane kolekcje są dostępne w sklepach na długo przed sezonem. Każdy sezon lansuje właściwe dla siebie trendy. Niezmienne jednak pozostają ogólne propozycje firm odzieżowych. Co kryje się pod tym stwierdzeniem?

Takie same od lat pozostają przede wszystkim proponowane długości kurtek. Poczynając od najkrótszych na kurtkach o długości maksi skończywszy. Ta właściwość dotyczy rzecz jasna propozycji na co dzień. W kwestii kurtek sportowych, które zakładamy na różnego rodzaju wyprawy bądź też na białe szaleństwo na stoku, na piedestale niezmiennie pozostają kurtki krótkie. Jest to związane rzecz jasna z ich funkcjonalnością. Dlatego też ta sytuacja w najbliższym czasie z pewnością nie ulegnie zmianie. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o zimową odzież dla najmłodszych. Wśród nich również króluje minimalizm. Wyjątkiem są niemowlęce kombinezony, które chronią od zimna całą powierzchnię maleńkiego ciała. Miłośnicy maksymalizmu znajdą coś odpowiedniego dla siebie w ofercie lekkich kurtek, których dodatkowym atutem jest elegancja.

Oferta firm odzieżowych jest tworzona w sposób, który zadowoli absolutnie wszystkich. Z sezonu na sezon przybywa coraz to nowych modeli, zarówno jeśli chodzi o kurtki dla kobiet, jak również okryć dla mężczyzn. Oczywiście różnią się one od siebie w sposób diametralny. Jest to spowodowane w dużej mierze preferencjami odbiorców. Nikogo nie zdziwi fakt, że na codzienne wyjścia mężczyźni wybierają sportowe stroje, kobiety zaś bardziej eleganckie.

Powyższe stwierdzenie z pewnością ma wpływ na fakt, że oferta, jaką zaraz szerzej omówimy, jest kierowana przede wszystkim do przedstawicielek płci pięknej. O czym mowa? Odpowiedź może być tylko jedna, a brzmi: pikowane płaszcze puchowe. Jest to propozycja wprost idealna dla tych pań, które nie przepadają za krótkimi kurteczkami, a nie chcą na co dzień nosić tradycyjnego płaszcza.

Jakie są niewątpliwe zalety postawienia na taki właśnie zimowy strój? Przede wszystkim kompleksowa ochrona przed zimnem. Zwykła kurtka osłoni przed nim jedynie powierzchnię od pasa w górę. Pikowany płaszcz zaś stanowi również termiczną ochronę naszych nóg. Ta cecha jest nie do przeceniania w sytuacji, gdy przyjdzie nam spędzić zimową porą dłuższy czas poza domem. Dodatkowym atutem jest ich bardziej elegancki wygląd. Wskazuje na to już sama ich nazwa.

Nie można nie wspomnieć o argumencie, który podnoszą przeciwniczki pikowanych płaszczy. Twierdzą one bowiem, że ten strój nie we wszystkich sytuacjach jest wygodny. Obrończynie odbijają piłeczkę mówiąc, że to jedynie kwestia przyzwyczajenia. Nie nam oceniać po czyjej stronie jest racja. Najlepiej sprawdzić to na własnej skórze i założyć raz krótką kurtkę, a innym razem pikowany płaszcz, a potem porównać wyniki tego krótkiego eksperymentu.

Leave a Reply

Tematy na topie