Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fryzury na upały 2018

Praktyczne fryzury na upalne dni

ładna-fryzura-na-latoUpalne dni dają się każdemu we znaki. Pocimy się wtedy, odczuwamy ogólną słabość i potrzebujemy ciągłego nawodnienia. Podobnie jest z naszymi włosami, które latem tracą blask pod wpływem słońca, słonej jak i chlorowanej wody. Zanim wyjedziemy na urlop, trzeba koniecznie pomyśleć o przygotowaniu ich na działanie słońca. Odpowiednio wczesne wykorzystanie do pielęgnacji odżywek nawilżających i delikatnych szamponów przygotuje włosy na upalne wakacyjne dni. Ponadto trzeba wybrać takie uczesanie, które będzie najwygodniejsze podczas gorących dni.

Kobiece fryzury upięte wysoko, eksponujące dekolt i ramiona wydają się być najodpowiedniejsze przy długich włosach. Staramy się nie rozpuszczać ich na kark i plecy, ponieważ to dodatkowo zwiększy dyskomfort odczuwany w związku z wysokimi temperaturami. Nie muszą to być sztywne upięcia, najlepiej w tym celu wykorzystać spinki i klamry, ponieważ gumki powodują częstsze ułamywanie się osłabionych i suchych włosów. Jeśli spinać długie włosy to najlepiej wcześniej pojedyncze kosmyki uformować w postaci nieregularnych skrętów lub też pognieść je delikatnie przy użyciu pianki i susząc suszarką. Poza tym szalenie znów modne warkocze w różnorakich wersjach – kłos, francuz – nadają uczesaniu ciekawy wygląd i sprawiają, że każda damska fryzura wygląda na misternie wykonaną, wręcz artystyczną.

Takie walory nadać jej mogą zwłaszcza francuskie warkocze, splatane w dowolnym miejscu na głowie. Można je pleść luźno lub ciasno przy samej głowie od przodu na bok lub do tyłu w dowolnej ilości. Fantastycznie prezentują się także asymetryczne upięcia, w których całość włosów jest spięta na jednym boku tworząc burzę loków lub też nieco pofalowanych włosów po jednej stronie twarzy. Również bardzo dobra propozycja na upały. Spinając kok lub inną formę na głowie zawsze zwracamy uwagę na kształt twarzy; nie każdej kobiecie będzie tak samo dobrze w uczesaniach prezentujących się wysoko na czubku lub też asymetrycznie z boku. Podobnie jest ze strzyżeniem, które powinno podkreślać rysy twarzy i uwydatniać ich zalety a maskować mankamenty. Na upalne wakacyjne dni krótkie włosy są idealne i w układaniu i w noszeniu. Co więcej łatwiej je stylizować przy użyciu żelu czy pianki na szybko, bez konieczności kręcenia czy też upinania kosmyków. W sezonie wiosna – lato zdecydowanie najpopularniejsze są asymetryczne krótkie fryzury damskie z długą grzywką z boku opadającą lekko na czoło i jeden bok twarzy. Łatwo dają się formować i dobrze prezentują się w modnych letnich odcieniach blond.

Leave a Reply

Tematy na topie