Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Prezenty dla dzieci 2018

Prezenty na Dzień Dziecka

Zbliża się Dzień Dziecka, podczas którego nasze pociechy świętują swoją beztroskę. Niezwykle ważne jest, aby podczas tego dnia nasze dzieciaki poczuły się wyjątkowo. Ma to być w końcu Ich dzień… Z okazji Dnia Dziecka koniecznie trzeba ofiarować maluchowi prezent, który przypadnie mu do gustu. Przecież najpiękniejszy na świecie jest uśmiech dziecka. Oczekiwaniom dzieciaków jednak nie łatwo sprostać. Często ich preferencje znacznie różnią się od tych, które posiadają rodzice. Dlatego mamy często problem z zakupem odpowiedniego prezentu. Zatem jaki  wybrać upominek z okazji Dnia Dziecka, aby nasz chłopiec lub dziewczynka byli zadowoleni?

 

Dzieci uwielbiają zabawki, dlatego z pewnością zakup nawet drobnej będzie trafny. Dla najmłodszych najlepiej wybrać pluszaki – zabawki przypominające różne zwierzęta takie jak misie, króliczki, małpki, kotki itp. W sklepach zabawkowych mamy do wyboru mnóstwo przytulanek.

 

Wiele dzieci marzy jednak o prawdziwym zwierzątku domowym, dlatego znakomitym pomysłem na prezent dla dziecka jest jego kupno. Może być to pies lub kot albo na przykład papużki lub kanarek. Wybór zależy od upodobań. Jednakże bardzo ważną sprawą jest fakt, iż kiedy ofiarujemy dziecku zwierzę, będziemy musieli pomóc dziecku w opiece nad nim.

 

Kupując zabawki dla dziecka przede wszystkim zwracamy uwagę na to czy ma być on przeznaczony dla chłopca czy dziewczynki. Wybierając podarunek dla chłopca możemy zdecydować się na drobny gadżet, taki jak zabawki do piaskownicy, roboty, klocki lego, samochody (mali chłopcy najbardziej uwielbiają ciężarówki), którymi będą mogli bawić się na przykład na plaży podczas wspólnego wakacyjnego wyjazdu nad morze. Z okazji Dnia Dziecka dla nieco starszego dzieciaka w wieku szkolnym, można pokusić się o kupno droższego sprzętu: na przykład roweru lub sprzętu elektronicznego (np. mp4, ipod i inne) lub gry komputerowej.

 

Wybór upominku dla dziewczynki jest bardzo szeroki. Małym dziewczynkom na pewno spodobają się różnego rodzaju lalki – bobasy, z pewnością poświęcą jej wiele zaangażowania. Starsze dziewczynki, już uczęszczające do szkoły wbrew pozorom również lubią lalki, ale muszą być one bardzo atrakcyjne, na przykład powinny posiadać długie włosy do czesania, wiele strojów, sukienek do przebierania. Jeśli dziewczynka posiada już dużo lalek można pomyśleć o kupnie domku dla lalek z pełnym wyposażeniem takim jak stoły, krzesła, łózka itp.

 

Z prezentami dla nastolatków jest trudniejsza sprawa. Czasem lepiej nie kupować im upominku na Dzień Dziecka, żeby nie poczuli się urażeni. Można natomiast w ramach prezentu pozwolić im na wypad na imprezę lub  zasponsorować wyjście do kina z kolegą lub koleżanką. Natomiast „dzieci” starsze – już dorosłe zawsze czekają na podarunek na Dzień Dziecka. Wszystkie mamy i tatowie pamiętajcie o Dniu Dziecka – bez względu na wiek syna czy córki!

Comments are closed.

Tematy na topie