Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kurtki na zimę 2018

Projektanci bombardują kolorami – zima 2014/15

Zima zbliża się wielkimi krokami: dni stają się coraz krótsze, a noce coraz chłodniejsze. Za oknem szaro, buro i pada, ani nie chce się nigdzie wychodzić z domu. Jak przełamać tę jesienno-zimową depresję, której głównym sprawcą jest pogoda? Trzeba znaleźć jakiś sposób walki z tym przygnębieniem i marazmem. Może jednym z takich sposobów jest włączenie telewizora i obejrzenie zbombardowanych przez jasne i ciepłe kolory pokazów mody?

Co projektanci proponują jako metodę walki z wszechobecną szarością i przygnębieniem? Przede wszystkim kolorowe płaszcze i kurtki zimowe, wśród których największą furorę robią skórzane kurtki pilotki w nieco drapieżnym, rockowym stylu, kuse futra i kożuszki – niepodważalny hit tej zimy, a także modnie skrojone dwurzędowe męskie płaszcze i marynarki, przywodzące na myśl amerykańskie zimowe kurtki bosmanki. Oczywiście wszystko w ciepłych, pastelowych kolorach: beżowym, brązowym, kamelowym, żółtym, zielonym oraz, co ciekawe w tym zestawie, czerwonym. Odcienie czerwieni swą popularność zawdzięczają nie tylko zimowej modzie damskiej, ale również zimowej modzie męskiej, gdzie można z łatwością odnaleźć jej odcienie.

Największe szaleństwo czeka jednak w kolekcjach dziecięcych i młodzieżowych, gdzie projektanci mogli puścić wodzę fantazji i pozwolić sobie na nutę ekstrawagancji. Dzięki temu młodzież może cieszyć się oryginalnymi wzorami kurtek zimowych, gdzie królują wielkie, rozłożyste kołnierze, nietypowe, asymetryczne zapinania oraz różnokształtne guziki. Jeśli chodzi o zimową odzież, to projektanci proponują powrót do dzieciństwa, a więc wszelkie centkowane czapki z uszami kota, szerokie swetry z nadrukowanymi postaciami z popularnych kreskówek, a także oryginalnie zestawione jaskrawe kolory.

Kolekcje zimowej odzieży młodzieżowej nie mogą jednak równać się z propozycjami dla najmłodszych. Tu od lat bowiem trwa całkowite szaleństwo. W związku z tym, że zimowe kurteczki dla dzieci muszą być przede wszystkim funkcjonalne, projektanci nie starają się tu zadziwiać swoich klientów fasonami, ale oryginalnymi łączeniami kolorów!

Bo to właśnie dzięki kolorom zwykły, szary świat, który widać za oknem może się rozjaśnić. Aby przerwać wszędobylski jesienno-zimowy marazm, otaczaj się więc ze wszech stron ciepłymi, wyrazistymi kolorami. Posłuchaj projektantów i daj się zbombardować ich pomysłom!

Comments are closed.

Tematy na topie