Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Czy warto zdecydować się na sztuczne paznokcie? 2018

Czy sztuczne paznokcie są dla Ciebie?

Moda na sztuczne paznokcie ciągle trwa. Dla wielu kobiet przedłużanie paznokci to jedyna możliwość posiadania pięknych i eleganckich dłoni: tipsy idealnie maskują wszelkie defekty naturalnych paznokci. Profesjonalnie nałożone tipsy wyglądają zupełnie naturalnie, są piękne i trwałe, a ich wykonanie wymaga ogromnej precyzji, wiedzy i doświadczenia.

Jaki jest sposób na piękne i modne paznokcie? Jeśli marzysz o pięknym wyglądzie swoich dłoni powinnaś przede wszystkim zwrócić uwagę na sposób odżywiania się. Niejednokrotnie zła kondycja paznokci wynika z błędów żywieniowych – niedostatecznej ilości witamin dostarczanej w pożywieniu. Szczególną uwagę zwróć na witaminy z grupy B – to one są odpowiedzialne za kondycję Twoich paznokci!

Jeśli Twoje paznokcie są w fatalnym stanie i w żaden sposób nie da się uzyskać ich odpowiedniej długości, paznokcie sztuczne mogą być dla Ciebie idealne. Tipsy nie tylko wspaniale zatuszują zły stan Twoich paznokci ale i nadadzą płytce paznokciowej odpowiedni kształt wspaniale poprawiając wygląd Twoich dłoni. Do wyboru masz tipsy żelowe, tipsy akrylowe oraz przedłużanie metodą Fiberglass.

Szczególnie polecaną metodą przedłużania paznokci jest Fiberglass – technika ta pozwala na bezpieczne przedłużenie paznokci. Popularność fiberglas stale wzrasta, choć nie jest jeszcze tak popularne jak tipsy zelowe czy akrylowe. Metoda ta jest szczególnie polecana dla Pań posiadających kruche, zniszczone paznokcie: Fiberglass działa jak odżywka i znakomicie je wzmacnia!

Leave a Reply

Tematy na topie