Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Mała czarna robiona na szydełku 2018

Szydełkowa mała czarna

mala-czarna-robiona-na-szydelkuJeśli istnieje możliwość połączenia hobby i jego praktycznego wykorzystania warto wziąć to pod uwagę. Tak jest na przykład kiedy ktoś lubi robić na drutach lub na szydełku, a jednocześnie interesuje się modą. Żeby sukienka pasowała na kobietę idealnie i faktycznie wyglądała jak ubranie jej marzeń po prostu powinna zrobić ją samodzielnie. Wtedy będzie mogła uwzględnić swoje wymiary oraz wszystkie szczegóły dotyczące kroju oraz wzorów, które są dla niej ważne.

Może się wydawać, że na drutach czy na szydełku robi się tylko sukienki zimowe, ale wcale tak nie jest. Istnieją bowiem różne rodzaje włóczki – akrylowa, bawełniana, wiskozowa, jedwabna, lniana, kaszmirowa itd. Różnią się one tym, że część z nich jest pochodzenia naturalnego, a część uzyskana w sposób sztuczny. Jednak mają też inne właściwości, podobnie jak ubrania które z nich powstają. Oczywiście można też kupić włóczkę naturalną, która zawiera domieszkę syntetycznej. Dzięki temu jest ona tańsza, ale też ubrania z niej robione są bardziej elastyczne. Panie chętnie robią dla siebie zarówno cieplejsze ubrania zimowe, jak i ażurowe ubrania, które są bardzo dobre do noszenia podczas cieplejszych miesięcy, a także na różnego rodzaju wyjścia wieczorne. Poza tym jeśli mama potrafi robić na drutach i na szydełku powstaje wiele wełnianych ubranek dla dzieci, co z pewnością wychodzi taniej niż ich kupowanie.

Jaki rodzaj włóczki wybrać jeśli chce się zrobić na drutach małą czarną? Jest to sukienka, którą zakłada się na zwykle na jakieś uroczystości, przyjęcia, imprezy i nie powinna być w takim razie zbyt ciepła. Jednocześnie jeśli zakłada się ją jesienią lub zimą trzeba uwzględnić niższą temperaturę. Dlatego najlepiej, żeby była to sukienka z długim rękawem, nie za bardzo ażurowa i zrobiona na przykład z włóczki bawełniano-wiskozowej. Dzięki temu sukienka będzie dosyć miękka, nieco elastyczna i ciut błyszcząca. Ważny jest oczywiście wybór ściegu. Powinien być wyjątkowo ładny i w miarę gęsty. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na bardziej ażurowy strój trzeba będzie dobrać do niego odpowiednią halkę, nie koniecznie czarną. Różnego rodzaju wzory można znaleźć w czasopismach tematycznych, odpowiednich książkach i oczywiście w Internecie. Jeśli kobieta wystąpi w takiej samodzielnie wydzierganej małej czarnej na jakimś przyjęciu czy imprezie z pewnością będzie jedną z najoryginalniej wyglądających osób. Wystarczy tylko dobrać do sukienki ładne dodatki, biżuterię, makijaż i fryzurę. Na pewno okaże się, że warto było włożyć trochę wysiłku i pracy w zrobieni sukienki na szydełku.

Leave a Reply

Tematy na topie