‘Dziecko’

Sukienki na przebranie po Komunii

sukienka-po-komuniiKażda dziewczynka marzy o założeniu pięknej, obficie zdobionej sukni. Dlatego wiele z nich, już na kilka miesięcy przed przystąpieniem do Pierwszej Komunii, planuje niemal każdy szczegół tej odświętnej kreacji. Nic więc dziwnego, że w rezultacie zachwycają szykownym krojem, szlachetnością tkanin i bogactwem zdobień.

Po uroczystej Mszy Świętej i oficjalnych częściach uroczystości w gronie rodzinnym: przywitaniu gości, wykonaniu okazjonalnych zdjęć, warto zmienić sukienkę na czas przyjęcia. Większość z dziewczynek wolałaby nie rozstawać się ze strojem, dzięki któremu czują się jak księżniczki. Dlatego też zamiennik, jaki im proponujemy powinien być także elegancki, jednak zdecydowanie bardziej wygodny i praktyczny. Modnie, modniej, najmodniej »

Rękawiczki komunijne dla dziewczynek

rekawiczki-na-pierwsza-komuniePrzystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej to z całą pewnością niezwykle emocjonujące wydarzenie w życiu każdego dziecka. Nic więc dziwnego, że rodzice chcą zapewnić swoim pociechom jak najpiękniejszą oprawę całej tej uroczystości. Jednym z istotniejszych elementów jest wybór stroju komunijnego oraz dodatków do niego. Ubrania na Pierwszą Komunię Świętą powinny być przede wszystkim właściwie skrojone oraz wygodne, a dodatki należycie dopasowane.

Zazwyczaj to mamy wybierając bolerka, poncho, wdzianka, sweterki dla dzieci oraz pozostałe dodatki. Skupiając się na wyborze sukienki komunijnej czy garnituru dla młodego chłopca często jednak zapominamy, że istotnymi elementami ubioru mogą być także wianki ze świeżych kwiatów i sztuczne oraz rękawiczki komunijne. O rękawiczkach marzy wiele kilkuletnich dziewczynek, gdyż to właśnie one w dniu Pierwszej Komunii Świętej pozwalają poczuć się wyjątkowo. Modnie, modniej, najmodniej »

Płaszczyki wiosenne dla dziewczynek

plaszczyk-dziewczecy-na-wiosnePonoć moda jest domeną kobiet. Patrząc na kilkuletnie dziewczynki chętnie zakładające eleganckie sukienki i dumnie się w nich przechadzające ze stópkami zatopionymi w wysokich szpilkach swoich mam, można by bezdyskusyjnie uznać prawdziwość tej tezy. Handlowcy specjalizujący się w modzie dziecięcej również przyjęli ten punkt widzenia, czego efektem są, pojawiające się w każdym sezonie, niezliczone ilości wdzianek dla młodych dam. W okresie wiosennym witryny sklepowe prezentują bajecznie kolorowe płaszczyki dziewczęce.
Najważniejsze aby był on wykonany z dobrej jakości materiału; z miękką, izolującą ciepło podszewką wewnątrz oraz lekką, nieprzemakalną, dobrze wentylującą tkaniną na zewnątrz. Modnie, modniej, najmodniej »

Fryzury na ślub dla dziewczynki

fryzura-weselna-dla-dziewczynkiSezon ślubów rozpoczyna się mniej więcej na początku maja. Jednak przygotowania i zabiegi zaczynają się już znacznie wcześniej. To sprawa zrozumiała, nikt nie chce zostawiać na ostatnią chwilę rzeczy ważnych. Państwo młodzi zanim powiedzą sobie sakramentalne tak, mają na głowie całą masę spraw do załatwienia: lokal, kościół, strój no i fryzura. Wymarzone uczesanie pani młodej szczególnie może spędzać sen z jej powiek. Co wybrać? Jak upiąć naturalne loki na ślub? Jaką wybrać fryzurę z włosów krótkich, a może przedłużać włosy do ślubu, a może ułożyć coś w włosów naturalnych? Pojawia się wiele dylematów, ale na szczęście odpowiedzi na nurtujące pytania można znaleźć szybko i równie błyskawicznie zdecydować się na rodzaj koka ślubnego z diademem lub luźne i frywolne upięcie, z pomocą rady fryzjera. Modnie, modniej, najmodniej »

Tematy na topie

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 40531 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/trendy/dziecko-2/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/functions.php(3728): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/load.php(679): do_action( in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435