Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kobieta 2018

‘Kobieta’

Najmodniejsze płaszcze damskie na okres przejściowy

wełniany płaszcz zimowy damski jasnyProjektanci mody żyją już kolejnym sezonem modowym. Również wiele pań, które interesują się modą oraz po prostu lubią atrakcyjnie wyglądać zastanawia się co też będzie trendy Nowym Roku? Modnie, modniej, najmodniej »

Jak dobrać płaszcz to typu figury?

płaszcz krótki obcisly czerwony oryginalny codziennyWiele kobiet, kupując płaszcz, nie zastanawia się nad tym, czy będzie on odpowiedni do sylwetki i właściwie podkreśli jej walory. Zwykle zwracamy uwagę na to, co danym sezonie jest najbardziej trendy i oczywiście na cenę. Tymczasem dobranie fasonu do figury jest rzeczą niezwykle istotną. Nim jednak przystąpimy do kupna płaszcza, warto wcześniej umiejętnie zdiagnozować typ swojej sylwetki.
Istnieje kilka podstawowych typów kobiecej figury. Każdy z nich ma odrębną nazwę i odrębne cechy. Są kobiety o sylwetce gruszki, klepsydry i jabłka. Modnie, modniej, najmodniej »

Długa kurtka a’la płaszcz na zimę

kurtka płaszcz młodziezowy duży kołnierz krata oryginalnyKiedy zima się zbliża do nas wielkimi krokami, zaczynamy przeglądać naszą garderobę w poszukiwaniu ciepłych ubrań, które uchronią nas przed mrozem. Z pewnością, podstawą zimowego stroju jest kurtka, która powinna być wykonana z najwyższej jakości tkanin, by skutecznie zabezpieczała nas przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Jeśli chcemy mieć gwarancję tego, że nie zmarniejmy podczas chłodnych dni, warto wybrać długą kurteczkę, mile widziane są fasony, które swą długością sięgają kolan.

Oczywiście, wśród dłuższych strojów najbardziej popularne są kurtki pikowane przypominające klasyczne płaszczyki. Charakteryzują się prostym krojem, mogą posiadać kaptur, najczęściej obszyty futerkiem lub modny kołnierz, zwykle marszczony. Ponadto, zapinane są zazwyczaj na zamek i wzbogacone o liczne kieszenie. Modnie, modniej, najmodniej »

Szydełkowa mała czarna

mala-czarna-robiona-na-szydelkuJeśli istnieje możliwość połączenia hobby i jego praktycznego wykorzystania warto wziąć to pod uwagę. Tak jest na przykład kiedy ktoś lubi robić na drutach lub na szydełku, a jednocześnie interesuje się modą. Żeby sukienka pasowała na kobietę idealnie i faktycznie wyglądała jak ubranie jej marzeń po prostu powinna zrobić ją samodzielnie. Wtedy będzie mogła uwzględnić swoje wymiary oraz wszystkie szczegóły dotyczące kroju oraz wzorów, które są dla niej ważne. Modnie, modniej, najmodniej »

Tematy na topie