Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ślub 2018

‘Ślub’

Jak wybierać biżuterię ślubną?

piekna-bizuteria-slubnaKiedy dwoje ludzi postanowi się pobrać jest to związane z wielką radością dla nich i najbliższych, ale również z koniecznością podjęcia wielu ważnych decyzji. Nie zawsze też narzeczeni zgadzają się od razu we wszystkim ze sobą. Należy wybrać miejsce na ślub i wesele, rodzaj muzyki, jedzenia, zaproszeń itd… Poza tym trzeba znaleźć wyjątkowe stroje ślubne i dodatki do nich.

Kobiety zwykle bardziej przejmują się poszukiwaniem sukni, dodatków i biżuterii ślubnej. Z drugiej strony sprawia im też to wiele radości. Wiele z nich od dziecka wyobrażało sobie dzień swojego ślubu. Modnie, modniej, najmodniej »

Na wesele w spodniach?

weselna-kreacja-ze-spodniamiZaproszenie na wesele wiele kobiet wcale nie cieszy. Są przekonane bowiem, że idąc na tego rodzaju uroczystość będą musiały założyć sukienkę. A na co dzień ani im się śni tego rodzaju kreacje zakładać. Kupują więc na siłę sukienkę, w której nie czują się ani dobrze, ani atrakcyjnie. A przecież kto powiedział, że na wesele nie mogą założyć spodni? Oczywiście, że mogą. Wiele osób uważa jednak, że spodnie nie są odpowiednio eleganckie. A skoro dzień ślubu jest przecież tak niezmiernie ważny, to należy ubrać się uroczyście. Coraz więcej pań jednak przekonuje się do tego, żeby iść na wesele w spodniach. Modnie, modniej, najmodniej »

Najlepsze miejsce na przyjęcie weselne

Dwoje młodych ludzi poznaje się, zaczyna się spotykać, po pewnym czasie zaręczają się… Po ustaleniu daty ślubu staje przed nimi trudne zadanie: organizacja przyjęcia weselnego. Trzeba podjąć mnóstwo decyzji: lista gości, suknia ślubna, strój dla pana młodego,  zaproszenia weselne, dekoracje…
Warto najpierw zastanowić się, jaką kwotę pieniędzy jesteśmy gotowi wydać na ten cel i bardzo rozsądnie planować wydatki. Wesele nie należy do tanich imprez, a na pewno każdy wolałby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki, gdy rzeczywiste koszty znacznie przewyższają planowane. Modnie, modniej, najmodniej »

Najnowsze propozycje sukienek na wesele

Sezon ślubno-weselny w pełni i wiele kobiet szuka pomysłu na idealną kreację, aby wyglądać gustownie, elegancko i modnie. Podążając za najnowszymi trendami podpowiadamy, w co się ubrać tego lata, by wyglądać niepowtarzalnie i szykownie.

Najpiękniejszą kreację tego wieczoru powinna mieć oczywiście Panna Młoda. Klientki szukają więc swych sukien ślubnych szczególnie spośród kolekcji włoskich projektantów, którzy są uznawani za mistrzów w swoim fachu. Najwięksi to oczywiście: Armani, Gucci, Dolce & Gabbana, Prada, Versace, Schiaparelli, Missoni, Ricci, Renzo, Cerruti, jednak na ich kreacje – niestety – mało kogo stać, często są projektowane wyłącznie na potrzeby kolekcji haute couture i nie można ich kupić za żadne pieniądze. Ale nie ma się czym martwić, na polskim rynku dostępnych jest mnóstwo sukienek znanych marek, o znacznie niższych cenach, aby większość kobiet mogła sobie na nie pozwolić. Charakteryzują się wyjątkowym pięknem, elegancją i niepowtarzalnością, dlatego warto w nie zainwestować. Modnie, modniej, najmodniej »

Tematy na topie