Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Uroda 2018

‘Uroda’

Jagody acai właściwości lecznicze

jagoda acaiWszyscy wokół ciebie „trąbią” o cudownych właściwościach jagód Acai, a ty nie masz zielonego pojęcia co to? A jagody Acai to nic innego, jak maleńkie owoce. Czy warto się nimi zajadać? Gdzie je można nabyć? Jakie są ich właściwości? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz właśnie w tym artykule. Modnie, modniej, najmodniej »

Pielęgnacja i korekta ciała

sposób na idealną skórę na twarzyCoraz większą uwagę przykładamy do naszego wyglądu zewnetrznego i trudno się temu dziwić. Schludny wygląd, zadbana cera, szczupła sylwetka wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Wizyty w salonach fryzjerskich i kosmetycznych stały się już naszą codziennością. Modnie, modniej, najmodniej »

Najmodniejszy makijaż na sylwestra i karnawał

makeup wieczorowyKażda z kobiet zna powtarzane od lat utarte przekonania, że sylwester to jedyna i niepowtarzalna noc w roku, a właściwie na jego przełomie. Stare odchodzi, przychodzi coś nowego. Wieczór sylwestrowy wymaga zatem odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego, czy wybierzemy wystawną galę, czy mniej zobowiązującą imprezę w gronie znajomych, należy się do niej odpowiednio przygotować. Znalezienie kreacji i uczesania należy zaplanować odpowiednio wcześniej, aby móc dać sobie czas na wybranie czegoś idealnego, co jest naprawdę najbardziej pasujące do nas, a nie podyktowane narastającym stresem w obliczu wyboru z resztek kolekcji. Podobnie rzecz przedstawia się z makijażem. Modnie, modniej, najmodniej »

Modne fryzury na co dzień, czyli jak zrobić efektowny kucyk

modny kucyk„Koński ogon”, czyli po prostu kucyk to jedna z najwygodniejszych fryzur damskich. Nie da się ukryć, że każda kobieta, która ma choć trochę dłuższe włosy nieraz spina włosy w taką właśnie „kitkę”. Powodów jest mnóstwo, ale najważniejszym jest fakt, iż jest to uczesanie po prostu niezwykle wygodne, pasuje do wielu stylizacji, a od tego w jaki sposób został uczesany, zależy na jaką okazję będzie odpowiedni. Nie zmienia to faktu, że każda kobieta zna tę skromną fryzurę.

Co zrobić, aby „koński ogon” stał się modną i zniewalającą fryzurą? Modnie, modniej, najmodniej »

Tematy na topie