Zaplanuj odlotowe przyjęcie osiemnastkowe!

18 urodziny to niezwykły czas, w którym dziecko wkracza w dorosłość. Właściwie już do tradycji można zaliczyć fakt, że z tej okazji wydawane jest przyjęcie dla rodziny i przyjaciół.

Przyjęcie osiemnastkowe znacznie różni się od innych przyjęć czy zabaw, nie tylko swym charakterem, ale także dekoracjami, które w tym przypadku są niezwykle pomysłowe i oryginalne.

Czasem bywa tak, że przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin jest poświęcone konkretnemu motywowi, jakim może być np. rajska plaża czy kosmos. W takim przypadku wszystkie dekoracje sali są do niego dopasowywane. Wybierane są specjalne potrawy, a także kostiumy, które muszą założyć zarówno goście przyjęcia, jak i solenizant. Ozdoby, których w żadnym wypadku nie może zabraknąć na przyjęciu osiemnastkowym są girlandy, serpentyny i balony. Coraz modniejsze stają się również kwiaty, które towarzyszą nam podczas wszystkich ważnych wydarzeń w życiu (na chrzcie, podczas Pierwszej Komunii Świętej, na ślubie itp.).

W jaki sposób kwiaty mogą ozdobić przyjęcie osiemnastkowe?

Oczywiście nie chodzi tu o tradycyjne kompozycje w naczyniach – chyba, że mowa o eleganckim przyjęciu, a nie o zabawie dla nastolatków, którzy mało uwagi zwracają na tego typu dekoracje. Chodzi raczej o oryginalne konstrukcje przestrzenne o niebanalnych kształtach i rozmiarach. Tak naprawdę z kwiatów można zrobić wszystko – trzeba tylko mieć dobry warsztat i pomysł. Wielki tort osiemnastkowy z kwiatów? Czemu nie – tym bardziej, jeśli kompozycja zostanie stworzona z ulubionych kwiatów solenizanta!

Aby stworzyć efektowne dekoracje na przyjęcie wydawane z okazji osiemnastych urodzin, należy mieć przede wszystkim pomysł. To nie może być nic przypadkowego, ponieważ ostateczny efekt będzie niezadowalający. Najlepsze przyjęcia urodzinowe to przyjęcia tematyczne, na które dekoracje tworzą profesjonaliści – wiadomo, że może to sporo kosztować, jednak… raz się żyje!

Leave a Reply

Tematy na topie

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 38672 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/zaplanuj-odlotowe-przyjecie-osiemnastkowe/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/functions.php(3728): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/ in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435