Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Dekoracje osiemnastkowe 2018

Zaplanuj odlotowe przyjęcie osiemnastkowe!

18 urodziny to niezwykły czas, w którym dziecko wkracza w dorosłość. Właściwie już do tradycji można zaliczyć fakt, że z tej okazji wydawane jest przyjęcie dla rodziny i przyjaciół.

Przyjęcie osiemnastkowe znacznie różni się od innych przyjęć czy zabaw, nie tylko swym charakterem, ale także dekoracjami, które w tym przypadku są niezwykle pomysłowe i oryginalne.

Czasem bywa tak, że przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin jest poświęcone konkretnemu motywowi, jakim może być np. rajska plaża czy kosmos. W takim przypadku wszystkie dekoracje sali są do niego dopasowywane. Wybierane są specjalne potrawy, a także kostiumy, które muszą założyć zarówno goście przyjęcia, jak i solenizant. Ozdoby, których w żadnym wypadku nie może zabraknąć na przyjęciu osiemnastkowym są girlandy, serpentyny i balony. Coraz modniejsze stają się również kwiaty, które towarzyszą nam podczas wszystkich ważnych wydarzeń w życiu (na chrzcie, podczas Pierwszej Komunii Świętej, na ślubie itp.).

W jaki sposób kwiaty mogą ozdobić przyjęcie osiemnastkowe?

Oczywiście nie chodzi tu o tradycyjne kompozycje w naczyniach – chyba, że mowa o eleganckim przyjęciu, a nie o zabawie dla nastolatków, którzy mało uwagi zwracają na tego typu dekoracje. Chodzi raczej o oryginalne konstrukcje przestrzenne o niebanalnych kształtach i rozmiarach. Tak naprawdę z kwiatów można zrobić wszystko – trzeba tylko mieć dobry warsztat i pomysł. Wielki tort osiemnastkowy z kwiatów? Czemu nie – tym bardziej, jeśli kompozycja zostanie stworzona z ulubionych kwiatów solenizanta!

Aby stworzyć efektowne dekoracje na przyjęcie wydawane z okazji osiemnastych urodzin, należy mieć przede wszystkim pomysł. To nie może być nic przypadkowego, ponieważ ostateczny efekt będzie niezadowalający. Najlepsze przyjęcia urodzinowe to przyjęcia tematyczne, na które dekoracje tworzą profesjonaliści – wiadomo, że może to sporo kosztować, jednak… raz się żyje!

Leave a Reply

Tematy na topie