Zegarki Casio na pasku lub bransolecie

casio zegarek meskiTen kto właśnie ma zamiar kupić nowy czasomierz polecić mu mogę zegarki Casio. Są to zarówno klasyczne modele, jak i te bardziej sportowe zegarki , które posiadają liczne funkcje. W zależności od naszych potrzeb, wśród czasomierzy marki Casio z pewnością każdy znajdzie ten odpowiedni model.

Zegarek klasyczny Casio

Model Casio TP-1299D jest czasomierzem klasycznym kierowanym do kobiet. Jest to zegarek na stalowej bransolecie, elegancki, ale dla niektórych może być zwykłym czasomierzem. W tym modelu znajdziemy między innymi datownik oraz stalową kopertę. Do kupienia są możliwe różne wersje tego zegarka. Jest zatem wersja z czarną tarczą, białą, a także jasnoniebieską. Dla licznych kobiet będzie to idealny czasomierz, tym bardziej, że i cena zdaje się być bardzo przystępna – 235 złotych, to chyba niezbyt wygórowana cena za klasyczny zegarek Casio. W nieodległej przyszłości z pewnością damskie zegarki Casio staną się jeszcze bardziej popularne.

Modele Baby – G

Nowy model Baby-G BGA-114 nie różni się od poprzednich wersji Baby – G. Są to modele posiadające analogowo – cyfrową tarczę. Ponadto zegarek jest wyposażony w podświetlenie, które zapewni dobrą widoczność w czasie zmniejszonej widoczności. Oprócz tego w czasomierzu znajdziemy timer, pięć różnych alarmów; w tym modelu istnieje też możliwość wyświetlania czasu światowego. Z kolei wodoszczelność jest na poziomie 10 ATM. W nowej wersji Baby G są mamy do wyboru różnorodne zabarwienia zegarków ich tarczy oraz cyfr. Ponadto warto zwrócić uwagę na umieszczenie w tych nowych modelach niewielkich cykorii, które niewątpliwie podkreślają elegancję tego zegarka. Przyjemne odświeżenie starszych modeli sprawia, ze i na te nowsze wersje Baby – G znajdą się klientki. Cena zegarka Baby-G oscyluje w granicy 499 złotych.

Casio GLX – 6900

Jest to nowa wersja, która posiada kopertę znanego wszystkim zegarka Casio DW-6900 oraz mechanizm z modelu G-7900( posiadający wykres pływów oraz fazy księżyca). Jest to przykład zegarka klasycznego z licznymi funcjami. Są wśród funkcji między innymi wspomniane fazy księżyca, wykres pływów, automatyczne podświetlenie. Ponadto ten model wyposażony został w pięć różnych alarmów, timer, podwójny stoper, a także czas światowy. Wodoszczelność tego czasomierza jest na poziomie 20 ATM. Casio GLX 6900 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Kosztuje tylko 465 złotych.

Casio Edifice EQS – 500 DB

Jest to model o dość symetrycznym designie, który okazuje się być bezpiecznym rozwiązaniem. Model Casio Edifice EQS – 500 DB jest wersją z Tough Solar. Jest to chronograf z TS. Ten model Casio posiada kilka ważnych funkcji – miedzy innymi stoper ( wskazujący czas z dokładnością do jednej setnej sekundy), alarm, czas światowy, a także automatyczny datownik. Wodoszczelność w tym modelu jest ustawiona na poziomie 10 ATM. Casio Edifice EQS – 500 DB można kupić w jednej z dwóch dostępnych wersji – na bransolecie, jak też i na pasku z tworzywa (o kopercie też w czarnym kolorze). Oba modele można zakupić już za około 850 złotych.

Casio W – S 200

Model czasomierza bardzo chętnie kupowany. Posiada podświetlenie LEDstoper z możliwością zapamiętywania aż 120 międzyczasów. Oprócz tego czasomierz został wyposażony w timer, pięć różnych alarmów, a także czas światowy. Z kolei wodoszczelność jest na poziomie 10 ATM. Koszt takiego zegarka na pasku wynosi 215 złotych. Ważną informacją jest to, że ten model zegarek zasilany jest przez energię słoneczną. Jedynym mankamentem Casio W – S 200 jest to, może nie posiada on szkiełka mineralnego, które doskonale ochroniłoby zegarek przed uszkodzeniami.

Model Casio MTD 1065

Casio MTD-1065 jest już w sprzedaży. Są w nim standardowe ustawienia – trzy wskazówki, automatyczny datownik, a także jednokierunkowy obrotowy pierścień. Ponadto wodoszczelność ma poziom 10 ATM. Jest to czasomierz z dynamiczną i ciekawą kolorystyką, która niewątpliwie spodoba się wielu osobom. Polecam wersję w żółtym odcieniu. W tym modelu czasomierza mamy pasek tki sam jak w zwyczajnym G – shocku. To wersja dla odważnych.

Na koniec jeszcze raz model klasyczny

MTP-1303 to czasomierz, który posiada stalowe wykonanie, ni jest wiec taki sam jak inne – wykonane z mosiądzu. Ponadto wodoszczelność tego modelu jest na poziomie pięciu ATM. Zatem można nie zdejmować zegarka w czasie mycią rąk, czy nawet podczas pływania na basenie. oszczędności, czyli spokojnie można nie zdejmować do mycia rąk a nawet pływania w basenie. Oprócz tego, to co zwraca uwagę, to dosyć minimalistyczny design, ale oczywiście przy właściwych gabarytach. Ten klasyczny model czasomierza Casio MTP-1303 jest dostępny w różnych wersjach. Zatem zegarki męskie będą możliwe do zakupienia do wyboru spośród modeli na bransoletach, paskach oraz bikolorze; damskie zegarki natomiast dostępne w dwóch wersjach na pasku, bransolecie i jedna wersja z bikolorem. To co przemawia za kupnem tych czasomierzy to atrakcyjna cena. Dosyć ładny klasyczny model zegarka Casio kupimy już za około 140 złotych w wersji na pasku i za około 165 złotych w wersji z bransoletą.

Save

Save

Save

Leave a Reply

Tematy na topie

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 44559 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/zegarki-casio/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/functions.php(3728): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('sh in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435