Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zegarki męskie 2018

Zegarki męskie

Zegarki towarzyszyły ludziom od wieków.  Wyznaczały mniej lub bardziej dokładnie czas. Pierwsze powstały zegarki dla mężczyzn i były to czasomierze  kieszonkowe. Następnie w miarę rozwoju technicznego powstały zegarki noszone na ręce. Obecnie co oku poddawane są bardziej nowoczesne zegarki. Są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zegarki męskie przyciągają wzrok niecodziennymi połączeniami i zachwycają ilością funkcji w wyposażeniu.  Niekiedy projektanci światowej sławy włączają się w projektowanie czasomierzy.

Zegarki męskie Armani

Dla mężczyzn Armani ma propozycje zegarków klasycznych, które mają wymiar ponadczasowy. Zwykle wykonane są ze stali nierdzewnej o bransoletach stalowych bądź skórzanych. Wskazówki wskazują godziny oznaczone znakami rzymskimi lub arabskimi. Zegarki wyposażone są we wskazówki sekundowe. Jest jeszcze na przykład model o nazwie Armani Meccanico, które są doskonałym połączeniem klasyki oraz nowoczesnych trendów i mechanizmów. Zegarki z tej serii posiadają kilka przydatny każdemu mężczyźnie funkcji. Mianowicie mają dwie tarcze wskazujące datę i sekundy oraz posiadają wskaźnik rezerwy chodu. Szkiełko zegarków może być mineralne czy  bursztynowe  w zależności od czasomierza.

Zegarki męskie Armani w zależności od  preferowanego modelu mogą kosztować 200 złotych, jednakże są nieco tańsze, które można nabyć już za około 800 złotych.

Zegarki dla mężczyzn marki Tissot

Zegarki męskie marki Tissot to niezrównana precyzja i dokładność. To czasomierze, które zwracają uwagę swym niecodzienną funkcjonalnością oraz wyszukanymi zdobieniami. W modelach tej marki możemy znaleźć odniesienia do lotnictwa. Bowiem w niektórych czasomierzach luneta dobrze przypomina kompas, a z kolei tarcza jest jak kokpit. Oprócz tego mają aż 11 funkcji, które można wykorzystać w wielu sytuacjach.  Aby uruchomić którąś z nich wystarczy delikatny dotyk koronki, a następnie szkiełka, i dana funkcja jest aktywna. Należy dodać, ze szkiełko zegarka jest odporne na wszelkie zarysowania.

dla mężczyzn takie modele marki Tissot, które posiadają wyszukane tarcze. To co przyciąga wzrok niejednego pana to użyta kolorystyka. Ponadto połączenie ze stosownymi materiałami czyni te zegarki atrakcyjne. Są to czasomierze, które wyrażają swym wyglądem zdecydowaną szybkość . Przez pasek zegarka przebiega paseczek, który jest nieco wypukły. On również wrzuca się w oko. Wzory dysku to dwa  całkiem odmienne style. Tarcza w kolorze czarnym lub białym daje wspaniały kontrast elementom zabarwionym na różowo czy żółto.  Czasomierze męskie marki Tissot działają  w oparciu o szwajcarski mechanizm kwarcowy, a szkiełka są odporne na wszelkie zarysowania. Ceny takich zegarków kształtują się na poziomie 1500 złotych i więcej w zależności od modelu oraz sklepu.

Zegarki męskie marki Festina

Zegarki przeznaczone dla mężczyzn marki Festina opierają się głównie na mechanizmie kwarcowym. Model Steel zawiera kopertę, która jest wykonana ze stali nierdzewnej. Bransoleta również może być stalowa. Zapięcie bransolety jest typu fold over , posiadające zabezpieczenie w postaci przycisku. Czasomierz posiada szkiełko mineralne, które jest bardzo odporne na wszelkie zarysowania. Zegarki z tej serii mają kilka funkcji, które z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji. Jest na przykład datownik i alarm. Dostępne są także funkcje chronografu. Wskazówki czasomierza oraz oznaczenia godzin są luminescencyjne, wiec doskonale widoczne w nocnej porze.

Jest również propozycja dla panów aktywnie spędzających czas. Idealny zegarek to model Steel Sport. Jego charakterystyczna cechą jest wykonanie paska z gumy o zapięciem trzpieniowym. Szkiełko zegarka jest mineralne o podwyższonej odporności na różnego rodzaju zarysowania i zadrapania. Tarcza czasomierza może mieć różną kolorystykę; jest zatem barwa żółta i pomarańczowa. Zegarki  wyposażone są w funkcje chronografu, datownik, jak również posiadają dodatkową tarczę z oznaczeniem 24 godzinnym. Oprócz tego wskazówki czasomierza i oznaczenia godzin są luminescencyjne, więc będą widoczne nawet w godzinach nocnych.

Zegarki męskie Omega

Zegarki marki Omega cieszą się uznaniem  wielu gwiazd filmowych. Zegarek Omega Seamaster nosił słynny James Bond w filmie Goldeneye. Koperta zegarka oraz rama może być wykonana z 18 K złota w odcieniu żółtym. Ponadto koperta może zawierać również elementy ze stali nierdzewnej. Szkiełko zegarka jest szafirowe, oczywiście doskonale uodpornione na wszelkie zarysowania. Czasomierz opiera się o mechanizm automatyczny. Z kolei zapięcie zegarka jest typu deployment z przyciskiem zabezpieczającym.  Wodoszczelność jest na poziomie 50 metrów. Czasomierz posiada również wskazówkę sekundową oraz automatyczny datownik.

Jest jeszcze Omega De Ville, który charakteryzuje się wykonaniem bransolety z 18 k różowego złota bądź ze skóry krokodyla.  Natomiast zapięcie czasomierza jest ukryte typu folding lub typu deployment. Zegarek posiada szkiełko szafirowe , odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną.  Tarcza zegarka może być koloru srebrnego lub białego.  Cechami dodatkowymi są chronometr oraz przezroczysty dekielek.

Leave a Reply

Tematy na topie