Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zegarki Omega, zegarki niezwykłe 2018

Zegarki Omega, zegarki niezwykłe

Omega jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zegarmistrzowskich marek. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o zegarkach Omega, chyba nie ma takiego pasjonata zegarków, który nie chciałby posiadać chociaż jednej skromnej Omegi.
Zegarki Omega bynajmniej skromne nie są. To marka, która od lat ceniona jest za precyzję, wytrzymałość i profesjonalizm. Zegarki tej firmy są tak doskonale dopracowane, że trudno znaleźć modele które byłyby im równe. Inną sprawą jest to, że Omega doskonale potrafi zadbać o swój wizerunek. Kampanie marketingowe, udział celebrytów w reklamach i sama historia zegarków spod znaku doskonałości (gr. Omega oznacza doskonałość) sprawiają, że czasomierze Omegi stały się zegarkami kultowymi, pożądanymi, a nawet przedmiotami kolekcjonerskimi.

Omega to nie tylko historia

Dziś twarzami marki są Nicole Kidman, Cindy Crawford i George Clooney, którzy kojarzą się jak najbardziej współcześnie, a oto jakie modele Omega ma nam do zaoferowania: Omega Constellation, Speedmaster, Seamaster i Specialities.

Zegarki Omega Constellation

Seria Omega Constellation jest kojarzona z Cindy Crawford, która nie tylko reklamuje te zegarki, ale i sama zaprojektowała kilka modeli. Zegarki te, to czasomierze biżuteryjne ze szlachetnymi kamieniami. Są eleganckie i luksusowe, choć niektóre z nich mają też wbudowane chronometry. Prostota, szyk, elegancja i funkcjonalność – tak należałoby krótko opisać modele Constellation, które są bardzo chętnie wybierane i noszone przez kobiety na całym świecie.

Zegarki Omega Speedmaster

Speedmaster jest największą legendą Omegi. Te zegarki latały w kosmos i to z nimi kojarzymy Jamesa Bonda.
Dziś linia ta jest linią profesjonalnych i wytrzymałych zegarków, a Omega bardzo chętnie odświeża historyczne, kultowe modele wprowadzając na rynek ich rocznicowe odpowiedniki.
Speedmaster był jedynym zegarkiem, który przeszedł wszystkie próby wytrzymałościowe robione przez NASA i jako jedyny wygrał casting na zegarek kosmiczny. Wraz z Neilem Armstrongiem lądował na Księżycu, odmierzał też czas w trakcie akcji ratunkowej Apollo 13.
Każdy, kto chce być posiadaczem markowego, wytrzymałego, profesjonalnego czasomierza, który na dodatek kojarzony jest z ogromnym prestiżem może z powodzeniem zdecydować się na Speedmastera – to wybór, którego żaden z użytkowników nie żałuje.

Zegarki Omega Seamaster

Seamaster również ma swoją legendę, legendę związaną z nurkowaniem. Te zegarki brały udział w wyprawach do oceanicznych głębin i biły rekordy zanurzenia.
Tak jak Speedmaster jest zegarkiem dla każdego, kto wyrusza na ekstremalne wyprawy lądowe i powietrzne, tak Omega Seamaster jest czasomierzem dla profesjonalnych nurków. Modele Seamaster są wodoszczelne nawet do głębokości 1200 metrów, to niesamowicie wyśrubowany parametr wytrzymałościowy – przyznacie, że Omega nie bezpodstawnie może być kojarzona z doskonałością.

Zegarki Omega Specialities

To między innymi modele kolekcjonerskie. Specialities firmuje między innymi Nicole Kidman. Czasomierze z tej linii są klasyką zegarków, doskonale oddającą charakter i tradycje zegarmistrzowskie firmy Omega, która przypomnijmy: dwukrotnie zdobywała medale na wystawach światowych.

Leave a Reply

Tematy na topie