Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Bransoletka dla chłopaka, faceta 2018

Bransoletki dla mężczyzn

bransoletka dla mężczyznyBiżuteria to symbol piękna, delikatności i bogactwa. Takie przeświadczenie zapadło większości z nas ale czy to prawda?

Coraz częściej na noszenie biżuterii otwarcie decydują się mężczyźni. To nie znaczy, że do tej pory jej nie nosili – biżuteria męska była obecna od dawien dawna – jednak w miarę upływu czasu, rodzaj biżuterii ulegał zmianom i w pewnym momencie kolczyki czy łańcuchy itp. u chłopców czy dorosłych mężczyzn nie były odbierane właściwie i bardziej narażały jej właścicieli na śmiech i nie powagę.

Czy prawidłowo?
Prawdą jest, że zbyt przesadna biżuteria jest bardziej ośmieszająca niż męska. Męska biżuteria może być elegancka ale tylko wtedy jeśli będzie odpowiednio dobrana i nie przesadnie uwidoczniona. Biżuteria ma podkreślać atuty zarówno kobiecości jak i męskości a nie przytłaczać tandetą i przesadą. Coraz częściej można zauważyć, iż młodzi chłopcy lub bardziej dojrzali noszą na rękach bransoletki z rzemyków dla chłopaków. Bransoletki te nadają zadziornego charakteru i dodają męskości, więc biżuteria taka może być bardzo dobrym pomysłem jako ręcznie robiona bransoletka na prezent dla chłopaka czy przyjaciela.

Bransoletki te zazwyczaj robione są ręcznie z jednego lub kilku rzemyków – zawiązywanych na końcu. Co do kolorów to zazwyczaj dominuje naturalny kolor rzemienia lub stonowane, ciemne odcienie.
Odważniejsi noszą wręcz agresywne kolory ale zazwyczaj latem, kiedy kolory pasują do mocno opalonego ciała. Bransoletki ręcznie robione pasują mężczyzną i nadają im błysku zadziorności. U młodego pokolenia modny zwyczajem jest dawanie sobie prezentu w postaci bransoletki, którą nazywana jest „bransoletką przyjaźni dla faceta”. Biżuteria ta to ręcznie robione bransoletki z muliny dla mężczyzn. Mulina czyli delikatne, bawełniane nitki, które zaplata się jedna ze drugą tworząc twardy pasek o wybranej długości. Do tego można bawić się kolorami i wzorami. Bardziej pomysłowi i wprawieni potrafią nawet wyhaftować na bransolecie imię.

Obdarowanie chłopaka prezentem bransoletką z rzemyka czy z mulin jest właściwym i pomysłowym prezentem.

Leave a Reply

Tematy na topie