Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Eleganckie buty młodzieżowe 2018

Eleganckie buty na komers lub połowinki

eleganckie-buty-mlodziezoweOprócz różnego rodzaju imprez, które młodzież organizuje sobie samodzielnie i spontaniczni,e są też bardziej oficjalne zabawy. Pod koniec roku szkolnego organizowany jest komers, natomiast w jego połowie – połowinki. Jest też oczywiście Studniówka, która odbywa się mniej więcej sto dni przed maturą. Ubierająca się na co dzień swobodnie młodzież powinna podczas tych imprez wyglądać bardziej elegancko. Dziewczęta zakładają ładne sukienki, a chłopcy garnitury. Powinni też oczywiście dobrać do stroju właściwe buty.

Nawet jeżeli ktoś wyjątkowo dobrze czuje się w butach skate czy w trampkach, to na komers lub połowinki z pewnością powinien założyć zupełnie inny rodzaj obuwia. Dziewczęta wybierają zwykle buty na obcasie. Nie powinien on być jednak zbyt wysoki. Chodzi o to, że jeśli nie jest się przyzwyczajonym do chodzenia w takim obuwiu może okazać się wyjątkowo niewygodne. Wtedy zabawa i tańce nie będą tak udane, jak powinny. Eleganckie buty dla nastolatki nie muszą więc być na szpilce, wystarczy niewielki obcasik. Często są to sandałki. Jeśli mają odsłonięte palce warto zrobić sobie pedicure. Natomiast w chłodniejszych miesiącach dobrze sprawdzą się czółenka. Buty powinny być dobrane do sukienki, ale nie oznacza to wcale że muszą być w tym samym kolorze. Natomiast powinny na pewno tworzyć komplet z torebką i ewentualnie paskiem. Jeśli obuwie zostaje kupione specjalnie z myślą o komersie warto pochodzić w nim wcześniej w domu. Wiadomo że wiele butów może na samym początku obcierać czy sprawiać wrażenie nie do końca wygodnych, ale jest to zwykle kwestia czasu i przyzwyczajenia do nich stóp.

Również jeśli chodzi o wizytowe obuwie dla chłopców powinno być ono wygodne na tyle, żeby można było spokojnie spędzić w nim parę godzin. Zwykle do garnitury zakładają oni szykowne półbuty ze skóry. Najczęściej są czarne, ale można też kupić coś bardziej oryginalnego, chociażby obuwie biało-czarne. Obecnie panowie i chłopcy wybierają najczęściej buty wiązane. Jeśli chodzi o kształt nosków, to moda co jakiś czas się zmienia. Raz na topie są noski kwadratowe, innym razem szpiczaste, a potem znów zaokrąglone. Jednak wśród nastolatków panuje raczej tendencja do kierowania się przede wszystkim własnymi upodobaniami, a nie koniecznie aktualną modą. Na pewno bardzo ważne jest to, żeby czuć się jak najlepiej w swoim stroju i butach, bo od tego między innymi zależy dobra zabawa. Z pewnością młodzież podczas takich imprez jak połowinki czy komers wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień. Jest to dla nich całkiem interesujące doświadczenie i patrzą też na siebie nawzajem ze zdziwieniem i zaciekawieniem.

Leave a Reply

Tematy na topie