Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kostiumy pływackie i kąpielowe 2018

Modne stroje do pływania

damski-strój-pływacki-jednoczęściowySport to zdrowie – każdy ci to powie! Aktywność fizyczna wpływa bowiem korzystnie na ludzki organizm zarówno wewnątrz – usprawniając wydolność narządów, tj. chociażby serce czy płuca, jak również na zewnątrz – usuwając zbędne pokłady tłuszczu, rzeźbiąc i modelując sylwetkę. Regularnie uprawiany nordic-walking, jogging, aerobik, jazda na rowerze czy częste wizyty na siłowni przynoszą korzyści zdrowotne warte każdego wysiłku, czasu, a nawet pieniędzy! Niestety, większość z wymienionych powyżej aktywności jest możliwa tylko ciepłą porą, co oznacza, że okres zimowy niejako nas ogranicza. Niemniej jednak, są przecież inne sporty, równie interesujące, które możemy uprawiać przez cały rok nie bacząc na stan pogody i temperaturę. Do takich należy chociażby pływanie, które, notabene, uważa się za najbardziej efektywny sport, gdyż pobudza on do działania każdą komórkę, każdy mięsień naszego ciała.

Bez względu na to czy pływanie odbywa się na publicznym kąpielisku (pora letnią), czy na krytym basenie (w ciągu całego roku), powinniśmy sięgnąć po modne stroje kąpielowe, które oprócz nienagannej estetyki będą odznaczały się również wysoką jakością i komfortem użytkowania, co tak na dobrą sprawę jest przecież najważniejsze. Należy mieć przy tym świadomość, iż zwykłe kostiumy kąpielowe, które zakładamy idąc na plażę, aby poleniuchować na kocyku mają się nijak do typowych kostiumów opatrzonych etykietką: stroje do pływania! Zatem, skąpe bikini, monokini albo dwuczęściowe tankini czy szerokie męskie spodenki kąpielowe zdecydowanie nie sprawdzą się na ciele zagorzałego fana pływania. Komfortowe stroje jednoczęściowe są tym, na co warto, a nawet trzeba postawić! Wiedzą to zawodowcy, nie powinni o tym zapominać także amatorzy i pływacy sezonowi. Najlepiej, aby stroje stricte pływackie były produktami firmowymi, gdyż znane marki kostiumów kąpielowych to gwarancja najwyższej jakości wyrobu i zadowolenia z jego użytkowania.

Stroje jednoczęściowe są wykonane z gładkich, dosyć śliskich, a tym samym, opływowych tkanin i pokrywają znaczną powierzchnię ciała dzięki czemu zmniejszają opór wody podczas ruchu. Oczywiście kostiumy dwuczęściowe również znajdują swoje zastosowanie, aczkolwiek jego częścią absolutnie nie może być typowy stanik, ale specjalny, sportowy top. Czepek założony na głowie spełnia identyczną rolę, dlatego też nawet jeśli nie pływamy w basenie, ale w jeziorze czy w morzu, to mimo wszystko naprawdę warto go użyć.

Leave a Reply

Tematy na topie