Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Modne fasony płaszczy męskich 2018

Modne płaszcze męskie jesień-zima

<img class=”alignleft size-full wp-image-1236″ title=”modne płaszcze męskie” src=”http://www.moda.biz.pl/files/2012/09/modne-płaszcze-męskie.jpg” alt=”modne płaszcze męskie” width=”160″ height=”284″ />Najgorsza w życiu jest nuda. Zasadę tę zdecydowanie przenieść można na grunt mody, tam staje się ona nawet naczelną wytyczną. W obecnych czasach kultu zdrowego ciała i dobrego wyglądu, na polskich ulicach widać, że większość tę zasadę doskonale zna i świetnie z nudą walczy. Co ciekawe, bardzo interesująco w tym zakresie wygląda ekspresja mężczyzn. Dzisiaj na szczęście Pan dbający o swój wizerunek nie staje się obiektem szykany.

Styl i elegancja zagościły na dobre w męskich garderobach. Panowie śmiało i odważnie decydują się na modowe eksperymenty z krojami i kolorystyką.
Wiadomo, że czasem, który daje najlepsze pole do popisu w zakresie własnego wyglądu jest lato. Ciepłe dni umożliwiają bowiem noszenie rozmaitych, lekkich ubrań. Kiedy jednak minie czas, gdy o poranku wystarczy założyć sam tylko t-shirt lub lekki sweterek, czy marynarkę, każdy mężczyzna powinien pomyśleć o wzbogacenie własnej garderoby o cieplejsze okrycia wierzchnie. Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie?
Kapryśność jesieni, podobnie zresztą jak wiosny zmusza do zaopatrzenia się w chroniące przed zimnem i deszczem, męskie płaszcze i kurtki. Zdecydowanym hitem sezonu okazuje się wybór męskich trenczy. Ten świetnie wyglądający i dopasowany krój męskiego, zazwyczaj dwurzędowego męskiego płaszcza z kołnierzem doskonale komponować się będzie zarówno w eleganckiej stylizacji, jak i z dżinsami.

Klasyczny trencz to płaszcz krótki, sięgający do linii ud, dlatego panowie, którzy wolą nieco dłuższą odzież oficjalną powinni zdecydować się na wybór modnych i niezwykle szykownych męskich płaszczy do kolan, czy prochowców oraz jesionek. Ogromny wybór w zakresie materiałów, od bawełny do grubej i stanowiącej idealną ochronę przed mrozem wełny, fasonów oraz kolorystyki stanowi gwarancję tego, że każdy Pan odnajdzie odpowiadający mu model. Obecnie coraz częściej obserwuje się także powrót klasyki w wielkim stylu, jaką można nazwać wybór klasycznych dyplomatek. Ze względu na swoją długość model ten jednak nie wszystkim mężczyznom odpowiada.
Panowie żyjący szybko i aktywnie, którzy płaszcze i odzież oficjalną omijają z daleka, również mogą wyrazić swój charakter za pomocą okrycia wierzchniego na czas niepogody. Ogromny wybór modnych fasonów płaszczo-kurtek, czy odzieży sportowej sprawia, że każdy Pan może odnaleźć fason, w którym będzie czuł się najlepiej. Funkcjonalność turystycznych płaszczy męskich wykonanych z materiałów sprawdzających się przy każdej pogodzie oraz klasyczne kroje i kolorystyka sprawiają, że odzież ta, w stonowanych barwach, śmiało może stanowić wersję oficjalnego stroju.
Szczytem ekskluzywnego wyglądu pozostają oczywiście męskie płaszcze skórzane. Oprócz tego, że odzienie skórzane, ze względu na swoją cenę stanowi wyznacznik statusu jego posiadacza, to jest także doskonałym wyborem na każdą porę roku. Latem męska skórzana kurteczka, czy płaszcz chronić będzie przed przegrzaniem organizmu, zimą zaś przed mrozem.
Panowie nastawieni na oryginalność i ekstrawagancję w wyglądzie wybrać mogą także nietypowe płaszcze w stylu gotyckim. Zawsze trzeba jednak pamiętać, że ubranie powinno stanowić naszą drugą skórę i aby wyglądać w nim dobrze, musi być przede wszystkim dopasowane do charakteru.

Leave a Reply

Tematy na topie