Rajstopy i pończochy dla mężczyzn

rajstopy-meskiePończochy, pończoszki – to tylko jedne z wielu określeń, jakich stosuje się do określenia tej niezwykle popularnej części garderoby. Producenci wciąż prześcigują się w coraz to nowszych pomysłach, które mogłyby zaskoczyć odbiorców. Jak myślicie do kogo właściwie jest skierowana ich oferta? Jeśli obstawiliście tylko i wyłącznie panie jesteście w ogromnym błędzie! Rajstopy i pończochy to również propozycja dla mężczyzn. Na początek jednak zatrzymajmy się przy przedstawicielkach płci pięknej i zastanówmy się co mogą znaleźć w sklepach z bielizną.
Przede wszystkim pończochy z pasem, takie jak dawno dawno temu zakładały nasze babcie. Oczywiście świat idzie z postępem i noszenie specjalnego pasa nie jest koniecznością, lecz wyborem. Można bowiem zainwestować z pończochy samonośne. W tym wypadku trzeba pamiętać o dobraniu odpowiedniego rozmiaru pończoch, bo nic nie będzie ich podtrzymywać. Kobiety jednak lubią ten model stroju i nie pozwalają o nim zapomnieć. Panowie z pewnością nie narzekają z tego powodu, ponieważ połączenie pończoch z pasem jest niezwykle seksowne.
Równie eleganckie, jednak mniej kłopotliwe w noszeniu, są samonośne nylonowe bądź jedwabne pończochy. Nadają się one idealnie zarówno do założenia do pracy, jak również na wieczorne wyjście. A’propos wyjść to najlepszą opcją w tym wypadku jest postawienie na ażurowe rajstopy bądź kabaretki. Trzeba jednak uważać, bo nie każda kobieta dobrze się w nich prezentuję. Panie obdarzone kilkoma kilogramami więcej, które pragną zatuszować pewne niedoskonałości swojej figury mogą postawić na pończochy wyszczuplające.

Wersją mini są ciekawe zakolanówki zakończone kokardką bądź podwiązką. Oprócz nadanie naszemu wyglądowi atrakcyjności zapewnią ciepło naszym nogom podczas chłodniejszych dni. Na zimę zaś poleca się pończochy wełniane. Często są one w odważnych kolorach bądź deseniach. Zupełnie inaczej jest w przypadku pończoch ślubnych. Te bowiem koniecznie muszą być białe. Kolor natomiast nie ma zupełnie znaczenia w przypadku pończoch uciskowych, które mają pomagać w problemach z żylakami.

Teraz czas na mężczyzn i propozycje dla nich. Nie ma co ukrywać, że są one dość odważne i nie każdy ma odwagę się na nie zdecydować. Mniej kontrowersyjnym pomysłem wydają się być rajstopy, które najczęściej są zakładane pod spodnie zamiast kalesonów. Jeśli są gładkie i w stonowanym kolorze, nikogo nie rażą. Jeśli jednak są zakładane do spódnicy mogą wywołać komentarze, nie zawsze pochlebne. Dlatego najczęściej takie połączenia możemy spotkać na pokazach mody. Polska ulica jeszcze chyba nie dojrzała do widoku mężczyzny w pończochach. Chociaż oferty producentów są w tym zakresie bogate to jednak niestety nie do końca wykorzystane.

Leave a Reply

Tematy na topie

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 38071 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/rajstopy-i-ponczochy-dla-mezczyzn/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/functions.php(3728): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/load.php in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435