Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Najmodniejsze suknie wieczorowe 2018

Szykowna suknia na wieczorne przyjęcie

dluga czerwona sukniaNawet panie, które na co dzień chodzą w spodniach przynajmniej od czasu do czasu lubią włożyć ładną sukienkę. Zazwyczaj skłania je do tego jakaś specjalna okazja. Jedną z nich mogą być urodziny lub imieniny kogoś bliskiego. Najbardziej odpowiednią kreacją będzie wtedy po prostu sukienka wizytowa. Czyli elegancka, raczej niezbyt długa sukienka, którą nosi się w ciągu dnia. Jednym z jej rodzajów jest sukienka koktajlowa, która sięga przed kolano, często jest bez rękawów, może być dopasowana lub bardziej zwiewna. Jej nazwa pochodzi od koktajl party, czyli imprezy odbywającej się na stojąco, w późnych godzinach popołudniowych. Natomiast na przyjęcia późniejsze najlepiej oczywiście założyć suknię wieczorową. Najczęściej jest to długa suknia, która pozwala na odsłonięcie ramion i części pleców. Jeżeli przyjęcie ma raczej charakter uroczystej kolacji, suknia może być dopasowana. Jeżeli ma to być bal lepiej wybrać szeroką sukienkę, w której kobieta może poczuć się niczym księżniczka. W tym sezonie modne kolory sukni wieczorowych to niebieski i fiolet.

Kolejną okazją na którą najlepiej ubrać sukienkę jest ślub i wesele. Kreacja powinna być odpowiednia zarówno na uroczystość w kościele, jak i późniejszą zabawę. Przede wszystkim ważny jest kolor. Nie powinna być to biel, która jest zarezerwowana dla panny młodej. Czerń z kolei nie jest raczej dobrze widziana na tego typu uroczystościach, które z założenia są radosne, jasne i kolorowe.

Bez względu na okazję trzeba wybrać odpowiednie dodatki do sukienki. Przede wszystkim buty, następnie torebkę, pasek i biżuterię. Poza tym ważne jest dobranie ładnej fryzury i makijażu. Wszystko razem powinno tworzyć efektowną całość. Najważniejsze jest to, żeby kobieta dobrze się czuła w swojej kreacji. Jeżeli ona sama będzie zadowolona ze swojego wyglądu na pewno wszyscy inni będą postrzegać ją jako zadbaną, elegancka i modną kobietę!

Comments are closed.

Tematy na topie