Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Pomysły na sylwestrowe makijaże 2018

Najmodniejszy makijaż na sylwestra i karnawał

makeup wieczorowyKażda z kobiet zna powtarzane od lat utarte przekonania, że sylwester to jedyna i niepowtarzalna noc w roku, a właściwie na jego przełomie. Stare odchodzi, przychodzi coś nowego. Wieczór sylwestrowy wymaga zatem odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego, czy wybierzemy wystawną galę, czy mniej zobowiązującą imprezę w gronie znajomych, należy się do niej odpowiednio przygotować. Znalezienie kreacji i uczesania należy zaplanować odpowiednio wcześniej, aby móc dać sobie czas na wybranie czegoś idealnego, co jest naprawdę najbardziej pasujące do nas, a nie podyktowane narastającym stresem w obliczu wyboru z resztek kolekcji. Podobnie rzecz przedstawia się z makijażem.

Mając już w szafie sylwestrową kreację można rozpocząć poszukiwania makijażu, który nie tylko podkreśli naszą urodę, ale będzie zgrany z sylwestrową stylizacją. Myśląc o tym, jaki makijaż idealny będzie na sylwestra oraz w okresie karnawału można wziąć oczywiście pod uwagę wszystkie z pojawiających się trendów. O ile w makijażu codziennym powinno się postawić przede wszystkim na naturalność i najlepszym rozwiązaniem jest makijaż w stylu „no make-up” podkreślający co najwyżej oczy i usta, to w makijażowej stylizacji karnawałowej można dać upust wyobraźni. Wszelkie ocierające się o kicz brokaty, krzykliwe kolory, fosforyzujące cienie do powiek, sztuczne rzęsy, kolorowe tusze do rzęs z powodzeniem można postawić na naszej kosmetyczce i rozpocząć eksperymenty. Trzeba bowiem pamiętać, że każdy odważny makijaż powinien być wcześniej wypróbowany, bo okazać się może, że rzeczywistość ma się nijak do obrazu nas samych w naszych wyobrażeniach, a na zmycie makijażu po jego wykonaniu w obliczu zbliżającego się wyjścia na bal może być już za późno.

Jak zatem przedstawiają się najbardziej odważne trendy w kwestii szalonych makijaży na karnawał 2015? Przede wszystkim utrzymuje się moda na grube, podkreślone brwi. Dodawać one mają nie tyle surowości, co, wraz ze starannie wytuszowanymi rzęsami stanowią najlepszą oprawę naszych oczu i przyciągają spojrzenia. W kwestii stylizacji brwi pamiętamy o ich odpowiedniej, minimalnej regulacji i ułożeniu. Rzęsy natomiast można podkręcić zalotką i wytuszować stosując dwa kolory. Można sobie pozwolić na delikatne muśnięcie rzęs brokatem lub kolorowym tuszem.

Na powiece dozwolone jest szaleństwo barw i wzorów. W sylwestrowym makijażu na wielkie wyjście najlepiej sprawdzi się jednak może nieco bardziej wyszukana, ale jednak klasyka. Standardowe i seksowne smoky-eyes, wzbogacone drobnym akcentem w postaci połyskliwego cienia do powiek lub subtelnej biżuterii w kącikach oczu wciąż pozostaje jednym z najczęściej wybieranych makijaży na wielkie karnawałowe przyjęcia. Jest to bowiem makijaż klasyczny, a jak wiadomo klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

Można oczywiście zaszaleć w kwestii własnego makijażu. Sylwester jest ku temu najlepszą okazją. Osobom, którym standardowy smoky-eyes kojarzy się z nudą powinny przypaść do gustu szalone makijaże z lat 80. Kontrastowe połączenia barw, obłędnie grube, czarne kreski oraz charakterystyczne, przeciągane do skroni, makijaż graficzny oczu, graficzne linie – tym charakteryzował się styl w makijażu w dekadzie triumfu rocka.
Możliwości wyboru mamy wiele. Polem do popisu jest nasza twarz. Przy pomocy odpowiednich narzędzi oraz dobrze dobranych kolorystycznie do typu urody barw kosmetyków możemy wyczarować z siebie zupełnie inną osobę.

Chcąc jednak wyglądać olśniewająco w sylwestra koniecznie trzeba pamiętać, że nasza cera, ale też organizm muszą być wypoczęte. Nawet najdoskonalsze kosmetyki i triki wizażystów nic nie poradzą na przekrwione oczy i brak uśmiechu.

Leave a Reply

Tematy na topie