Najmodniejsze płaszcze damskie na okres przejściowy

wełniany płaszcz zimowy damski jasnyProjektanci mody żyją już kolejnym sezonem modowym. Również wiele pań, które interesują się modą oraz po prostu lubią atrakcyjnie wyglądać zastanawia się co też będzie trendy Nowym Roku?

To często jest dylemat – ubrania na okres przejściowy – tuż po zimie oraz tuż przed nią, szczególnie ważne jest zadbanie o odpowiednie okrycie wierzchnie także dla zimowych Panien Młodych. Z dostępnych już informacji wynika, że na pewno modne będą płaszcze. Są one zresztą polecane przez stylistów już teraz, w wersji zimowej. Natomiast jeśli ktoś już zaczyna szukać płaszcza wiosennego czym powinien się kierować? Oczywiście przede wszystkim własnym gustem. Poza tym najprawdopodobniej wiosenne kolekcje pozwolą każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dla pań, które lubią styl klasyczny i elegancki najbardziej polecany będzie trencz. Ten niedługi płaszczyk ma zwykle dwa rzędy guzików, kołnierz oraz pasek. Wiosenne trencze zrobione są z trochę lżejszych materiałów i mają jaśniejsze kolory. Na przykład beż czy biel. Natomiast wersja jesienna powinna być trochę cieplejsza i zwykle ma ciemniejsze barwy – czerń, grafit, popiel czy brąz. Jednak tak naprawdę trencz może być też nieco zabawny. Można kupić płaszczyk w stylu lat 70-tych, na przykład w kratę i z kolorowymi guzikami. Taki styl rozjaśni trochę zachmurzone, chłodniejsze dni. Płaszcz jesienny wcale nie musi być ponury.

Wygląda na to, że przez cały rok będzie można nosić płaszcz skórzany. Wersja wiosenna i jesienna nie różnią się specjalnie od siebie. Ewentualnie może się okazać, że inny fason będzie bardziej trendy. Natomiast w tym momencie należy nastawiać się raczej na długie, proste płaszcze. Wcięcie w talii i pasek są także dopuszczalne. W ogóle zamaszyste i długie płaszcze będą prawdopodobnie hitem na Wiosnę. Taki pomysł powinien spodobać się wielu paniom. Styl hippisowsko-romantyczny, czyli długa spódnica, rozpuszczone włosy, duży wisior i płaszcz pozwoli na tworzenie oryginalnych kreacji.

Płaszczyk może być także ciekawym pomysłem na ubiór dla dziecka, raczej dla dziewczynki. Chociaż dzieci nie bardzo przejmują się modą, to lubią ładnie i ciekawie wyglądać. Oczywiście nie każde dziecko będzie dobrze się czuło w płaszczyku. W kurtce jednak wygodniej jest szaleć i bawić się. Natomiast jeśli jednak kupujemy dziecku płaszcz trzeba zwrócić uwagę na to czy jest wystarczająco ciepły i solidnie zrobiony. Warto natomiast dać maluchowi możliwość wyboru fasonu i koloru. Takie pierwsze samodzielne wybory są bardzo ważne dla dziecka i pozwalają na kształtowanie własnego gustu.

Comments are closed.

Tematy na topie

Warning: file_put_contents(): Only 0 of 39002 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/najmodniejsze-plaszcze-na-wiosne-i-jesien/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/functions.php(3728): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-includes/ in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435